Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Scooby Doo! Wehikuł tajemnic na DVD

| aktualizacja: 15.06.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Scooby Doo, bajki dla dzieci, filmy dla dzieci
fot. materiały prasowe
Nowe przygody Scooby-Doo i Tajemniczej Spółki to godziny rozrywki dla całej rodziny!
Zapnij pasy! Przed Tobą straaaaszna podróż w wehikule tajemnic!


Sprawdź! „Scooby Doo! Wehikuł tajemnic” tylko na DVD, już od 8 czerwca!

Kiedy Brygada wyrusza w drogę, trafia na zagadki, gdziekolwiek się pojawi. Gdy Zielone Straszydło, czyli wehikuł widmo nagle ożywa, zabiera przyjaciół na spotkanie ze swoimi pierwszymi właścicielami, Tajemniczymi Smykami.
Jakby mało było im wrażeń, Brygada Detektywów prowadzi śledztwo w starym wiejskim domu, gdzie trafia na upiorny statek kosmiczny i Świrusa z kosmosu!


W drodze na rajd samochodowy van zostaje uszkodzony i przyjaciele muszą zatrzymać się w przerażającym miasteczku, gdzie spotykają Szybkiego Buggy’ego i jego ekipę. Teraz wszyscy muszą pomóc w rozwiązaniu zagadki Tajemniczego wiatru w Winonie – albo utkną tam na dobre.


Scooby-Doo. Żółty dog niemiecki, tchórzliwy i łakomy. Najbardziej rozpoznawalny psi detektyw! Przez 43 lata (premiera w 1969 roku na antenie stacji CBS) zaskarbił sobie sympatię Josepha Barbera i Williama Hanna, i milionów dzieci na całym świecie! Wraz z Daphne, Fredem, Velmą i Kudłatym powracają na DVD!

Jak zawsze animowanym postaciom głosów jak zwykle udzielili w wersji oryginalnej Frank Welker, Matthew Lillard, Grey DeLisle i Mindy Cohn. W polskiej wersji językowej udział wzięli doskonale znani Jacek Bończyk, Ryszard Olesiński, Agata Gawrońska-Bauman, Beata Jankowska-Tzimas i Jacek Kopczyński.

WYDANIE DVD - ponad 80 minut strasznej zabawy! Znakomity polski dubbing!

Odcinki:
* Zielone Straszydło, czyli wehikuł widmo
* Świrus z kosmosu
* Tajemniczy wiatr w Winonie
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?