Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Scratch


kategoria:

Klocki


Ocena:
10 ocen

Cena: 69,99 zł
Opis produktu

Scratch, Piramida edukacyjna Na farmie

Kolorowa wieża do ułożenia z 10 elementów,  każdy w różnym rozmiarze, to wspaniała zabawa, ale też doskonałe narzędzie edukacyjne. Dziecko ma za zadanie ustawić piramidę z 10 kostek tak, aby tworzyła ona logiczny ciąg składający się ze zwierzątek, warzyw, owoców czy cyfr. Oprócz tego dziecko ma możliwość ustawienia kostek poziomo tak (jedna obok drugiej), aby odpowiednio rozmieszczone ilustracje utworzyły spójny obrazek.  To wspaniała zabawa, a jednocześnie doskonała nauka. Układanie i dopasowywanie klocków rozwija zdolności motoryczne, koordynację ruchów u dziecka, ćwiczy pamięć, koncentrację i logiczne myślenie. Produkt wykonany z wytrzymałego i trwałego kartonu.
Oceny użytkowników produktu 

Scratch, Piramida edukacyjna Na farmie

 (10)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-10-08 16:09

Piramida

Kolorowe klocki zachęcają ciekawe dziecko do zabawy. Każdy element piramidy jest dobrze wykonany, ma ładne rysunki. Z klocków nie tylko można układać piramidę, ale wykorzystać klocki do nauki zwierząt i kolorów jak również wymyślać inne zabawy z klockami. Moja córcia lubi układać piramidę jak i uczyć się zwierzątek, zajmuje się tą zabawką dość długo, układa, przekłada klocki. Jak dla mnie to fajna i watra swojej ceny zabawka. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-21 13:19

Kolorowa piramida

Piramida składa się z pięknej kolorystyki. Zachęca malucha do zabawy. Dziecko rozwija swoje zdolności manualne i uczy się logicznego myślenia. Zabawa rozwija i uczy. Maluch poznaje liczby, warzywa i owoce. Tylka cena jak dla mnie troszkę za wysoka, szkoda że produkt nie jest tańszy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 16:07

polecam

gorąco polecam wszystkim mamom które lubią nowoczesne edukacyjne i bezpieczne zabawki wykonane z dobrych materiałów, otrzymaliśmy w prezencie
i to był strzał w dziesiątkę, Kupiłam tą zabawkę synkowi gdy miał 6 miesięcy i jest z nami do dzisiaj czyli 2 lata. Był to bardzo udany zakup

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Mariola Kłusek
Mariola Kłusek

2015-02-20 13:31

super piramida

Super zabawka, bardzo absorbująca dziecko. Moja niunia potrafi nawet przez godzinę się nią bawić, co nie zdarza się z innymi zabawkami. Niezwykle kolorowa. Córka jeszcze nie potrafi bawić się tą zabawką w taki sposób jak trzeba, ale na to jeszcze przyjdzie czas. Są to dobrze zainwestowane pieniądze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2015-02-11 21:46

Rewelacyjna

Piramida doskonale uczy kolorów i zwierzątek, poza tym uczy również cierpliwości moje dziecko najlepiej lubi składać czesci piramidy z powrotem do pudełka ale innymi zabawkami bawi się pięć minut a piramidą aż pól godziny, doskonale uczy ii bawi warta swojej ceny

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2015-02-10 21:14

nauka przez zabawę

Fajna zabawka stworzona z myślą o nauce przez zabawę. Stymuluje dziecko na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, ćwiczy motorykę mała, usprawnia procesy logicznego myślenia, ćwiczy koordynację ruchowo-wzrokową. Poza układaniem według wielkości, można budować z tego różnorakie konstrukcje. Co dusza zapragnie. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Starsze dziecko uczy się dopasowywania do konkretnych grup tematycznych np. wg zwierzątek czy owoców (nauka kategoryzacji). Ogromna frajda! A do tego z trwałego i bezpiecznego dla dzieci materiału. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina woźniak
Karolina woźniak

2015-02-07 22:10

OK

Zabawka która uczy i bawi. Jest bezpieczna w użyciu i prosta,raczej dla najmłodszych. Ładne zywe kolorki i budowanie konstrukcji na pewni zachęci dziecko,lecz szybko się nudzi. Pozwala dziecku poznac cyferki,zwierzątka . Moja córcia swego czasu bardzo chętnie budowała i rozrucała wierze i znów budowała.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-06 11:12

klocki

Bardzo sprytnie przemyślane klocki zamknięte w poręcznym pudełeczku , które można szybko po skończonej zabawie spakować i schować . Bardzo kolorowe klocki i ładnie wykonanymi zwierzątkami zainteresują najbardziej znudzone dziecko . Gdyby jeszcze były odrobinkę tańsze na pewno cieszyły by się większym powodzeniem .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Jakóbczak
Anna Jakóbczak

2015-02-03 23:26

Wspaniała zabawka

Układanie wieży i pociągu z kostek to ulubiona zabawa córki. Początkowo było to zwykłe układanie bez zwracania uwagi na ilustracje.Z czasem córka zaczęła pojmować o co w tym chodzi i układać tak jak powinno być.
Zabawka od pierwszych chwil kiedy ją dziecko dostanie rozwija koordynację ruchową dziecka, pamięć oraz logiczne myślenie. Doskonała zabawka która służy dziecku przez długi czas

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2015-01-27 17:40

uczy i bawi

Mój roczny synek uwielbia bawić się taką piramidą. Najpierw wysypuje kostki z pudełka, potem je razem układamy w sposób przypadkowy, nie zwracając uwagi na to, czy po tej samej stronie są zwierzątka. Na to przyjdzie czas. Największą frajdę sprawia mu burzenie piramidy i wkładanie kostek do pudełka.Dzięki obrazkom na piramidzie uczymy się nazw np. zwierzątek i dźwięków jaki one wydają. Z czasem wykorzystamy kostki do nauki innych rzeczy, np.grupowania itp.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?