Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Sposób na usypianie dziecka – film

| aktualizacja: 23.02.2016 | 2

Jak radzą sobie mamy, gdy ich dziecko ma problemy z zasypianiem? Każda ma swój sprawdzony sposób. Poznaj 3 mamy i ich metody na usypianie dziecka. Sprawdź, która zadziała w przypadku twojego dziecka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)

Zobacz inne z serii Sposób na ... (8):

Sen dziecka - sposób na usypianie i dobry sen niemowlaka

Podobno noworodek przesypia aż 15–20 godzin na dobę. Około 8. - 12. tygodnia życia dziecka rytm jego snu i czuwania staje się bardziej regularny. Wtedy właśnie niemowlę zaczyna budzić się i zasypiać zgodnie z naturalnym zegarem biologicznym wyznaczanym przez pory dnia.

Najpierw jednak trzeba uśpić dziecko, co nie zawsze jest łatwe. Usypianie maleństwa dla wielu rodziców wiąże się wieczornymi rytuałami. Są jednak mamy, dla których elastyczność i podążanie za dzieckiem jest ważniejsze niż rytuał. Co robić, aby dziecko zasypiało bez protestów? Poznaj metody usypiania, przetestowane przez 3 mamy. Sprawdź, która z nich będzie odpowiednia dla twojego dziecka.

Dlaczego dziecko nie chce spać? - 15 powodów

Zanim położysz dziecko spać:
  • wywietrz pokój,
  • weź kilka głębokich oddechów, by nie być zdenerwowaną,
  • nie dawaj dziecku długo spać w dzień,
  • nie dostarczaj dziecku zbyt wielu bodźców przed snem.
Zobacz też: Usypianie dziecka - metoda "wypłakiwania się"
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

Mala35
Mala35 | 2015-11-29 23:02 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

U nas tak jak u p.Marysi i Julka, córkę karmie piersią i zaraz zasypia, gdyby nie kolki po 21 spałaby cały i noc, przewijamy, karmie piersią i malutka śpi, po kąpieli tak samo mleko z piersi dostaje i zaraz śpi, teraz zaczęła 3 miesiąc po wyspaniu się dłużej leży i się śmieje wcześniej praktycznie jadła pierś na spiocha cały czas spała. Spimy z córka.
przy pierwszym dziecku do 2 i 4 dawała piers i spała z nami

Odpowiedz

Nika
Nika | 2015-11-01 21:57 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mnie tam pomogla zaklinaczka bo przez mies.moje dziecko nie przespalo zadnej nocy i zadnej drzemki w ciagu dnia a ja zamienialam sie powoli w zombie;) teraz juz 4muesiac spimy sobie slodko po 11h w nocy i 2,5h w ciagu dnia :)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?