Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Sesje zdjęciowe z niemowlakami to wyzwanie. Koniecznie zobaczcie te zdjęcia!

| aktualizacja: 04.03.2017 | 0

Niemowlęta to bardzo wymagający modele. Chociaż rodzice często próbują odtworzyć zdjęcia znalezione w internecie, nie zawsze im to wychodzi... Zobaczcie efekty ich pracy, są przezabawne!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)

Niemowlęta na profesjonalnych fotografiach wyglądają niezwykle uroczo! Rodzice często próbują odtworzyć sesje znalezione w internecie. Najczęściej domowa sesja nieco się różni od tej profesjonalnej... Mimo to my uwielbiamy te "niedoskonałe" zdjęcia – pokazują, jak wygląda prawdziwe życie z dzieckiem!

Pamiętajcie, że wszystkie profesjonalne sesje zdjęciowe dzieci są robione w studiu fotograficznym, przy użyciu profesjonalnego sprzętu, w dobrym świetle. Zdjęcia, na których niemowlę opiera główkę na rączkach czy śpi na brzuszku, są robione przy pomocy rodziców i dodatkowych osób – maluszek jest podtrzymywany, tak, by nie zrobił sobie krzywdy. Te dodatkowe ręce, podtrzymujące jego główkę, są usuwane w programie graficznym. Niestety, rodzice (a nawet niektórzy fotografowie!) nie zawsze o tym wiedzą i czasem nieświadomie narażają zdrowie dziecka.

Zobacz także: Fotografując noworodka w ten sposób, możesz mu zrobić krzywdę!

Zobaczcie kolaże zdjęć przygotowane przed Bored Panda. Wasze maluchy też mają podobne sesje?

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?