Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Simba


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: czekladka24
Ocena:
2 oceny

Cena: 172 zł
Opis produktu

Simba, Strażak Sam, Latarnia morska z figurką

Latarnia morska z figurką z serii Strażak Sam firmy Simba polecana jest dzieciom od 3. roku życia. Zabawka wykonana jest z trwałego materiału. Ma wewnętrzną zjeżdżalnię, drzwi otwierane za pomocą wciągarki, sekretne miejsce w podłodze. Latarnia ma również włącznik świetlny oraz dźwiękowy. Zabawka jest kolorowa, wszystkie elementy są dobrze przytwierdzone. W zestawie jest figurka głównego bohatera. Wysokość latarni: 40 cm.

Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com
Oceny użytkowników produktu 

Simba, Strażak Sam, Latarnia morska z figurką

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-22 22:56

super zabawa

Zabawki od Simba to zabawki dobrej jakości, bezpieczne dla dzieci i bardzo atrakcyjne. Zestaw ten składa się z 40 cm latarni morskiej z wieloma dodatkami i figurką jednego ze strażaków. Latarnia wysoka, zaopatrzona w zjeżdżalnię oraz otwierane i zamykane drzwi. To wielka frajda dla każdego fana Strażaka Sama. Dodatkowo latarnia świeci i wydaje dźwięk dzięki czemu jeszcze bardziej przykuwa uwagę dziecka. Dodatkową zabawę umożliwia wciągarka linowa oraz tajna skrytka, w której można przetrzymywać akcesoria. Szkoda tylko, że figurka nie przedstawia samego Strażaka Sama, którego uwielbiają dzieciaki. Mike w sumie nawet nie jest strażakiem. Akcesoria też są bardzo małe przez co zabawka nie jest odpowiednia dla najmniejszych fanów bajki. Zestaw sprawdziłby się świetnie jako super prezent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-24 07:42

Dla małych Samów

Idealna propozycja dla małych fanów strażaka. Fajnie że jest on wreszcie z innymi elementami, a nie znowu ze swoim wozem strażackim. Duża latarnia jest atrakcyjna, zjeżdżalnia dla figurki. Dobre wykonanie. Bezpieczne elementy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?