Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Simed


kategoria:

Laktatory


Ocena:
13 ocen

Cena: 29 zł
Opis produktu

Simed, Laktator ręczny Lakta RS-1

Zgłoszony przez othila Konstrukcja LAKTA RS-1 zapewnia skuteczność odciągania pokarmu przy użyciu niewielkiej siły oraz regulację ilości ściąganego mleka w zależności od potrzeb konkretnej kobiety. Ściągnięty pokarm można przechowywać schłodzony (do 24 godzin) lub zamrożony (w temp. – 18˚C do 6 miesięcy) i w razie potrzeby, np. pod nieobecność mamy, podawać dziecku. Odciągacz pokarmu LAKTA RS-1 składa się ze: szklanego pojemnika na pokarm, który daje gwarancję utrzymania idealnej higieny, urządzenia tłokowego wykonanego z tworzyw sztucznych, zabezpieczonego pierścieniem, który chroni przed niekontrolowanym wyciągnięciem w czasie odciągania pokarmu, uszczelki, która jest elementem wymiennym. Poszczególne części odciągacza są łatwe do zdemontowania i ponownego złożenia. Można je myć i gotować, a więc łatwo je utrzymać w czystości. BPA free. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny i pozytywną opinia Instytutu Matki i Dziecka.
Oceny użytkowników produktu 

Simed, Laktator ręczny Lakta RS-1

 (13)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Weronika Wiatr
Weronika Wiatr

2017-02-14 23:02

Z braku laku może być

Używałam go w czasie oczekiwania na przesyłkę z laktatorem elektrycznym. W tej cenie laktator jest niezły. Daję radę odciągnąć pokarm dla tygodniowego noworodka ale trzeba do tego dużo siły dlatego nie wyobrażam sobie odciągać większej ilości pokarmu. Polecam mamom które nie zamierzają odciągać regularnie ale sporadycznie i awaryjnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Marta Krupińska
Marta Krupińska

2015-12-16 02:39

Średni

Laktator nie jest taki zły. Czego wymagać od sprzętu, który jest wart 30 zł? To mój pierwszy laktator, który kupiłam na szybko w aptece. Potrzebowałam czegoś co przyda mi się dosłownie kilka razy, więc nie chciałam przepłacać. Co prawda trzeba się trochę namęczyć, ale dosyć dobrze sobie radzi z odciąganiem pokarmu, a to jest w tym najważniejsze :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Alicja Filipkowska
Alicja Filipkowska

2015-07-07 23:21

Nie polecam

Laktator bardzo kiepski w porównaniu z innymi jakie są na rynku. Ja dostałam go od siostry, która rodziła 4 lata temu. Jak dla mnie to przeżytek, nie wart uwagi. Trzeba się bardzo namęczyć przy jego używaniu. Nie przylega ściśle do piersi, mało wygodny kształt. Nie polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-27 22:17

Słaby

Nie byłam zachwycona tym odciągaczem do pokarmu firmy Simed. Bardzo słabo ściągał pokarm. Dużo trudu zajęło mi ściągnięcie odrobiny pokarmu, tłok wcale nie odciągał mleka. Jest on tani ale nie polecam go. Gdyż przy większej ilości pokarmu nie dawał sobie rady.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Alicja Zeidler
Alicja Zeidler

2015-03-27 15:06

średni

dostałam po porodzie pierwszej córki, dla mnie okropny wygląd, niewygodny, szklany przez co nie praktyczny jak dla mnie, nie byłam zadowolona i bardzo szybko zakupiłam zupełnie inny, nie polecam, proszę się nie dać nabrać na niską cenę, lepiej dołożyć i być zadowolonym

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-10 13:38

średniak

Używałam parę razy tego laktatora jeszcze w szpitalu- koleżanka, z którą leżała go miała. Ściąganie nim mleka to dość żmudna i ciężka praca... Do jego obsługi trzeba używać obu rąk, nie jest wydajny, do tłoczka często sie mleko i się slizgał...

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Kozłowska
Agata Kozłowska

2015-01-23 12:45

Beznadziejny

Laktator tzw. strzykawkowy potrafi być dobry, ale nie ten model. A dlaczego? A dlatego, ze po pierwsze odciągnięte mleko spływa do szklanego pojemnika, a nie butelki(co jest dla nie ogromnym minusem, bo trzeba się męczyć, zeby przelać mleko, a przy malym dziecku różnie bywa z czasem. Kolejnym, jakże ogromnym minusem jest czyszczenie i mycie laktatora.. .Ciężko się tam dostać jakąkolwiek szczotką do butelek, a o innych przyrządach do czyszczenia nie wspomnę. Kolejny minus - niewygodnie się go trzyma, przez co utrudnia ściąganie pokarmu i na dłuższą metę jest mega niepraktyczny, bo ściąganie pokarmu trwa bardzo długo, jak dla mnie za długo. Dobry laktator powinien sciągać pokarm z obu piersi do 20 minut maksymalnie. Sama jakość produktu też pozostaje wiele do życzenia. Czyli ogólna wartość tego produktu jest na najniżśzym poziomie. Zdecydowanie odradzam kupna tego laktatora i nie polecam go mamom! ! !

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dorota Bartecka
Dorota Bartecka

2015-01-08 22:27

jedynie w kryzysowych sytuacjach

Laktator używałam w szpitalu przez kilka dni, bo nie miałam innego. Niestety nie polecam. Potrzeba niezłej siły żeby cokolwiek ściągnąć. Trzeba uważać na szklany pojemnik żeby się nie rozbił, ciężko go postawić tak żeby mleko się z niego nie wylewało, a piersi bolą przy odciąganiu. Do użycia jedynie w krysyowych sytuacjach

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2015-01-08 13:34

Laktator

Dostałam od siostry i powiem szczerze, ze nikomu nie polecam. Sama użyłam go raz i od razu wysłałam męża do apteki po inny. Mleko ciężko się nim odciągało trzeba było użyć dużo siły, a przy tym piersi strasznie bolały. Dodatkowo brak podstawki do postawienia, przez co mleko się wylewa.
Nie polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Małgorzata Szuszkiewicz
Małgorzata Szuszkiewicz

2014-11-05 14:55

Jakość adekwatna do ceny.

Ja kupiłam go w aptece za nie cale 20 złotych. Bardzo ciężko się "pompuje" mleko. Naprawde potrzeba do tego siły i zręczności. Co chwile odkleja się od piersi i zasysa powietrze. Pojemnik na mleko praktycznie nie istnieje. Gdy udało się trochę pokarmu odessać do i tak wszystko przez przypadek się wylewało. Coś strasznego. Niech nie skusi was cena. Warto dorzucić pare złotych i kupić coś np. firmy Avent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Aneta Benczkowska
Aneta Benczkowska

2014-09-22 14:35

do sporadycznego używania

Podczas karmienia piersią byłam zmuszona użyć laktatora 2 czy 3 razy. Droższy zakup nie miałby więc w moim przypadku sensu. Sprawdził się, ale nie wiem czy b yłoby wygodnie używac go na co dzień. Umycie go tez nie jest sprawą najłatwiejszą - ciężko dostać sie do pojemnika na mleko.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Ostrowska
Agata Ostrowska

2014-09-10 11:13

Ocena negatywna

Używanie tego laktatora to prawdziwa mordownia jak dla świeżo upieczonej mamy. Często brak siły do odciągnięcia pokarmu, gdyż mechanizm ciężko działa, chociaż wydawałoby się prościutki w obsłudze. Piersi bolą niesamowicie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Lidia Rudnik
Lidia Rudnik

2014-09-06 19:10

Słaba jakość za niewielką cenę

Laktator Simed zakupiłam w dość dużym pośpiechu, bez większego przemyślenia, a tym bardziej zaczerpnięcia opinii eksperta czy chociażby opinii z Internetu. Laktator kosztował znacznie więcej, niż sugerowana cena w portalu babyonline (marża szpitalna), szklany pojemnik okazał się mało praktyczny, gdyż podczas ściągania mleka więcej jego ubywało z pojemnika aniżeli go w nim zostawało. Na pojemniku w którym znajduje się mleko - brak miarki, która by informowała o tym jaka pojemność mleka została pobrana. Ręczne odciąganie mleka jest dość uciążliwe, a dla wrażliwych piersi wręcz bolesne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?