Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Makarczykowie


kategoria:

Płyny, żele i mydła do mycia i kąpieli


Pojemność: 210 ml/g
Ocena:
3 oceny

Cena: 19,99 zł
Opis produktu

Skarb Matki, Emulinka emulsja olejowa do kąpieli

Emulinka emulsja olejowa do kąpieli Skarb Matki polecana jest do kąpieli dla noworodków, niemowląt i dzieci. Emulinka delikatnie myje, skutecznie nawilża, natłuszcza i łagodzi podrażnienia. Wspomaga leczenie problemów skórnych związanych z jej suchością i świądem, np. atopowego zapalenia skóry (AZS), wyprysku skórnego czy też łuszczycy. Nie zawiera konserwantów.
Jak należy stosować? Do wanienki napełnionej wodą należy wlać ok. 5-10 ml ( w opakowaniu jest dołączona wygodna miarka) i równomiernie rozprowadzić. Kąpiel powinna trwać nie dłużej niż 10 minut a temperatura wody nie powinna przekraczać 36 stopni, gdyż w wyższej temperaturze słabną właściwości natłuszczające preparatu. W sytuacji braku możliwości przygotowania kąpieli, Emulinkę można zastosować bezpośrednio na zwilżoną skórę.

Gdzie można kupić: sklep internetowy skarbmatki.pl
Oceny użytkowników produktu 

Skarb Matki, Emulinka emulsja olejowa do kąpieli

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna Strzałkowska
Katarzyna Strzałkowska

2015-11-09 11:08

Skarb Matki, Emulinka emulsja olejowa do kąpieli

Idealna emulsja olejowa do kąpieli już od pierwszych dni. świetnie nawilża skórę dziecka, nie pozostawia tłustych plam na brzegach wanienki, a tym bardzie skórze dziecka. Szkoda że nie ma większych butelek. W porównaniu z droższą marką wypada gorzej, nie jest tak wydajna jak konkurencji.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2015-03-26 15:13

u nas sie nie sprawdzila

jak do kosmetyków Skarbu Matki w większości przypadków nie mam zastrzeżeń - to ten kosmetyk u nas się nie sprawdził. Kosmetyk kupiony został dla dziecka z skórą suchą, podrażnioną z niewielkimi zmianami atopowymi. To co od razu rzuca się w oczy to rzadka konsystencja. Płyn znika w błyskawicznym tempie, leje się jak woda jest ogromnie niewydajny. W kwestii działania brak działania nawilżającego, natłuszczającego, łagodzącego zmiany skórne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-08 14:35

super

Super emulsja do kąpieli! szkoda, że dość trudno dostępna, musiałam ją zamwić a aptece, bo bardzo chciałam, ją wypróbować. Jest oleista, wydaje się tłusta, ale za to super pielęgnuje skórę, po kąpieli ciałko jest mięciutki, tworzy ochronny film na powierzchni skóry. Polecam!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?