Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Skierniewice: Pijana opiekunka gubi dziecko!

| aktualizacja: 17.05.2016 | 0

Ziszczenie koszmaru mamy wracającej do pracy: Nieodpowiedzialna opiekunka pod wpływem alkoholu gubi dziecko i nawet o tym nie wie!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
pijana opiekunka
fot. fotolia
Samotnie spacerująca kilkuletnia dziewczynka zwróciła uwagę policjantów patrolujących osiedle Widok w Skierniewicach. Dzięki ich czujności i szybkiej reakcji udało się znaleźć opiekunkę dziecka. Niestety kobieta była na tyle pijana, że nawet nie zauważyła zniknięcie dziecka!

W ubiegłym tygodniu, podczas rutynowego patrolu skierniewiccy policjanci zważyli przy ul. Norwida w Skierniewicach małą, płaczącą dziewczynkę. Z rozmowy z nią dowiedzieli się, że ma 5 lat i była z ciocią (opiekunką), której nie może znaleźć. Dziewczynka nie znała nazwiska opiekunki ani adresu jej zamieszkania. Policja wspólnie ze zgubionym dzieckiem rozpoczęła przeszukiwanie okolicy. Dziewczynka zauważyła opiekunkę siedzącą na ławce jednego z pobliskich placów zabaw. Policję zaniepokoiło dziwne zachowanie kobiety, która nawet nie zauważyła zniknięcia dziecka oraz bijący od niej zapach alkoholu. Badanie wykazało, że kobieta miała we krwi 1,5 promila alkoholu! Pod opieką pijanej opiekunki była nie tylko 5-letnia dziewczynka, ale i jej 3-letni brat. Dzieci zostały przekazane rodzicom. Policja w dalszym postępowaniu będzie wyjaśniać okoliczności całego zdarzenia.

Pamiętajmy o sprawdzaniu referencji opiekunek, jeśli możemy, korzystajmy z usług osób polecanych przez znajomych.

Uwaga! Jeśli widzimy dziecko z osobą w stanie nietrzeźwym, reagujmy! 

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?