Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Activision / CDP.pl


kategoria:

Gry od 7 roku życia


Autor: Alicja
Ocena:
1 ocena

Cena: 260 zł
Opis produktu

Skylanders Superchargers

Kolejna część popularnej gry Skylanders Superchargers oferuje bogatą, opartą na wciągającej fabule rozgrywkę. Nastaw się na przygody zarówno piesze, jak i za sterami różnych pojazdów, pojedynki, zagadki, minigry, atrakcje dodatkowe i etapy platformowe – wszystko w intrygującym i różnorodnym świecie.
W grze pojawia się zupełnie nowa klasa bohaterów, których wyposażono w potężne ataki, nową broń i własne ruchy. SuperChargers mają również specjalne umiejętności do wykorzystania w grze, które pomogą Mistrzom Portali pokonać Kaosa. 
Pojawi się dwadzieścia nowych zabawek SuperChargers oraz 20 nowych zabawkowych pojazdów. Zaraz po włączeniu gry można wybrać zupełnie nowy tryb wyścigów (Racing Mode), który łączy w sobie wyścigi najwyższej klasy oraz walkę – a wszystko to wzbogacone o różne zagrożenia, nagrody, bonusy i wiele innych. Możliwość gry w trybie multiplayer.
Dostępne na: komputerowy system rozrywki PlayStation®3 oraz PlayStation®4 System gier wideo i rozrywki Xbox 360™ i Xbox One™ firmy Microsoft System Nintendo Wii U™ Systemy Nintendo Wii™ oraz Nintendo 3DS™
Oceny użytkowników produktu 

Skylanders Superchargers

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Alicja
Alicja

2015-10-29 11:36

Ocena gry Skylanders Superchargers

Gra bardzo fajna, wciągająca dla całej rodziny (grać mogą dwie osoby!), z efektowną fabułą.
Co prawda nie ma polskiej wersji językowej, co stanowi pewne utrudnienie („Maaamooo! Co tu jest napisane???”) – ale można to też potraktować jako zaletę – zachęca do nauki angielskiego :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?