Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Słodkie ozdoby na choinkę

| aktualizacja: 02.12.2014 | 0

A gdyby tak w tym roku najpierw ubrać choinkę, a potem zjeść wszystkie ozdoby? Jest ryzyko, że nie przetrwają długo, ale zabawa będzie przednia.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Choć wydaje się, że choinka nie może obejść się bez szklanych bombek i błyszczących łańcuchów, to tak naprawdę ubieranie świątecznego drzewka smakołykami jest starszą tradycją. Dawniej wieszano na nim jabłka, pierniczki, cukierki, orzechy owinięte w sreberka. Było smakowicie i… bezpieczniej, bo słodkich ozdób nie da się przecież stłuc. Precelkowe, ciasteczkowe i piankowe łańcuchy to jedne z prostszych ozdób, które możesz wykonać już razem z całkiem małym dzieckiem. Wspólna zabawa nie tylko pomoże wam przygotować się do świąt, ale także skróci oczekiwanie na ten radosny czas i wizytę św. Mikołaja. To też fantastyczna okazja, by wzmocnić rodzinne więzi.

Do wykonania słodkich ozdób wystarczą obwarzanki, precelki, żelki, bezy, cukierki, chrupki kukurydziane – z okazji świąt daj maluchowi dyspensę na te mało zdrowe przysmaki. Przydadzą się również wstążeczki, karton i rurki do napojów. Miłej zabawy!

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?