Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

7 słowackich hitów dla rodzin z dziećmi

| aktualizacja: 08.11.2017 | 2

Słowacja zimą to prawdziwy raj. Jest blisko, jest śnieg, na narty do Jasnej i Chopoku mogą jechać doświadczeni narciarze i dzieci, które znajdą tam szkółki, bezpieczne wyciągi. Po nartach można odpocząć w bajkowym aquaparku Tatralandia! Co musicie zobaczyć? Sprawdźcie!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(5)

Tatrzańska Łomnica

Szczególnie warta polecenia. Ma najdłuższą w Słowacji trasę narciarską – 6-kilometrową, pokonującą ponad 1000 metrów różnicy. Nowoczesny system naśnieżania gwarantuje, że jest tu śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku.
Jest tu prawie 5 km łatwych tras, które są idealne dla rodzin z dziećmi. Niedawno otworzono tu nowoczesną 15-osobową gondolę, która zastąpiła wysłużoną czterosobową. Nowa gondola może przewozić 2400 osób w ciągu godziny!

Zobacz też: Fajne szkółki dla dzieci

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

ela
ela | 2016-11-02 15:19 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wysyłał ktoś dzieci na obóz z Family Life? Moje jeździły w ubiegłym roku, a w lutym też pojadą na obóz narciarski do Włoch. Zastanawiam się co im spakować, bo nigdy nie były za granicą.

Odpowiedz

Agnieszka
Agnieszka | 2016-02-14 12:36 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Dla nas bazą wypadową na narty z dzieciaki i ich pierwsze kroki na nartach jest Zakopane i Nosalowy Dwór. Miejsce świetne, idealne dla rodzin z dziećmi, z dobry jedzeniem, stokiem w sąsiedztwie. Tam wypoczywamy najlepiej.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?