Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Najlepsze memy internetowe z Facebooka Babyonline.pl - do druku

| aktualizacja: 14.01.2015 | 0

To najbardziej lubicie i udostępniacie! Teraz dajemy wam możliwość wydrukowania ulubionej kartki motywacyjnej, humorystycznej i powieszenia jej np. na lodówce.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Czym jest mem internetowy?

Mem internetowy - informacja w postaci np. grafiki, która rozprzestrzenia się pomiędzy powielającymi ją osobami za pośrednictwem internetu (społeczności takich jak Facebook, komunikatorów czy forów internetowych). Memy zyskują na popularności wśród młodych mam.

Co robią memy internetowe na Facebooku Babyonline.pl?

Kiedy nie śpisz już kolejną noc, bo dziecko właśnie na pory nocne zaplanowało wieczorne koncerty płaczu, lub nie ma ochoty spać, bo w nocy fajnie jest się bawić, to mem "Macierzyństwo to część eksperymentu naukowego, który ma udowodnić, że sen w życiu nie jest potrzebny" zdaje się wyrażać twoje uczucia.

Kiedy sprzątasz po raz setny zabawki rozrzucone przez dziecko, a idąc wieczorem do łóżka i tak potykasz się o klocek i nadeptujesz na piszczącą maskotkę, warto zerknąć na mem "Bez dzieci mój dom byłby czysty, mój portfel pełny, ale moje serce puste".

Mimo że stałaś się matką, czyli "osobą, która wykonuje pracę 20 osób za darmo", "sen do 7.00 rano stał się ucztą", a "założenie dresu kwalifikujesz, jako ubranie się", to lubisz czasem przeczytać o tym, że inne mamy czują podobnie. Mem internetowy z Babyonline.pl może być motywacją, wsparciem w trudnej chwili lub po prostu stanowić śmieszną karteczką trafiającą w poczucie humoru młodych mam, jak chociażby ten: "Wiesz, jak to jest przespać całą noc i siedzieć w łazience 30 minut? Nie wiem. Jestem mamą. Nie tatą.".  A kiedy po raz kolejny słyszysz "dobrą radę" sąsiadki, mamy czy teściowej możesz zacytować im mem: "Osobą, która będzie miała najlepsze kompetencje i wiedzę, aby oceniać mnie w roli rodzica, jest moje dziecko. Pozostałym dziękuję za wszelkie uwagi".

Zobacz też: Atak mamusiek na Facebooku

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?