Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Smyk


kategoria:

Zabawki kreatywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 63 zł
Opis produktu

Smiki, Znikopis (Magnetic Magic Sketcher)

Magnetic Magic Sketcher Smiki to fantastyczna tablica-znikopis, która zapewni dziecku wspaniałą, rozwijającą kreatywność zabawę w artystę!
Zestaw zawiera tablicę z dużym ekranem i automatycznym suwakiem do ścierania, 5 magicznych stempelków i dwustronne pióro do rysowania - wszystko w bajecznych kolorach i różnorodnych kształtach, co dodatkowo uprzyjemni zabawę.
Podczas rysowania na ekranie i używania stempelków dziecko może w każdej chwili zetrzeć rysunek i stworzyć nowy, a duży uchwyt pozwoli małemu artyście wygodnie przenosić zabawkę.
Tablica-znikopis wprowadzi dziecko w świat rysunków, kształtów i nauki pisania. Pomoże rozwijać wyobraźnię, kreatywność oraz koordynację wzrokowo-ruchową.
Dla dzieci od 3. roku życia.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Smyk
Oceny użytkowników produktu 

Smiki, Znikopis (Magnetic Magic Sketcher)

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna
Katarzyna

2017-08-02 23:23

Znikopis

Super do nauki pisania! Chociaż i też dla dzieci młodszych także ! Fajne stepelki, kolorowe które przyciągają wzrok każdego dzieciaczka! Duza ma tablice więc i dłuższe wyrazy się zmieszczą! Super rączka do przenoszenia,chociaz nie zawsze bo nie raz stepelki uciekają no i oczywiście jest lekka i poręczna, dobra na nudę w samochodzie podczas podróży!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-29 22:08

Trwały

Dobrej jakości produkt, dobrze zastępuje tradycyjną kartkę i ołówek. Tablica jest trwała co jest rzadkością w tego typu rzeczach, zazwyczaj po kilku użyciach nie możemy już dojść do pełnego wymazania sie pola rysowania, dodatkowo magnesy w podstawowych kształtach pomagają w tworzeniu prostych obrazków przez nasze dziecko.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-01 22:12

Super zamiast zwykłej kartki

Znikopis jest wykonany z solidnego i wytrzymałego na upadki materiału. Jest ekonomiczny, nie trzeba maluchowi dawać co chwile nowej kartki. Dziecko może coś narysować, po czym zmazac. Nie tylko malucha wciąga do rysunków, dorosłych też. Nie ma obaw że maluch porysuje nam ściany. Jest bezpieczny dla dziecka. Ma wyraziste kolory więc przykuwa uwagę dziecka. Dziecko nie tylko może na nim rysować, ale może też mu służyć do nauki. Duży plus za większy ekran co pozwala na wyraziste rysunki. Dla starszych dzieci też się sprawdza.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?