Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Smyk


kategoria:

Zabawki kreatywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 63 zł
Opis produktu

Smiki, Znikopis (Magnetic Magic Sketcher)

Magnetic Magic Sketcher Smiki to fantastyczna tablica-znikopis, która zapewni dziecku wspaniałą, rozwijającą kreatywność zabawę w artystę!
Zestaw zawiera tablicę z dużym ekranem i automatycznym suwakiem do ścierania, 5 magicznych stempelków i dwustronne pióro do rysowania - wszystko w bajecznych kolorach i różnorodnych kształtach, co dodatkowo uprzyjemni zabawę.
Podczas rysowania na ekranie i używania stempelków dziecko może w każdej chwili zetrzeć rysunek i stworzyć nowy, a duży uchwyt pozwoli małemu artyście wygodnie przenosić zabawkę.
Tablica-znikopis wprowadzi dziecko w świat rysunków, kształtów i nauki pisania. Pomoże rozwijać wyobraźnię, kreatywność oraz koordynację wzrokowo-ruchową.
Dla dzieci od 3. roku życia.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Smyk
Oceny użytkowników produktu 

Smiki, Znikopis (Magnetic Magic Sketcher)

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-04-01 22:12

Super zamiast zwykłej kartki

Znikopis jest wykonany z solidnego i wytrzymałego na upadki materiału. Jest ekonomiczny, nie trzeba maluchowi dawać co chwile nowej kartki. Dziecko może coś narysować, po czym zmazac. Nie tylko malucha wciąga do rysunków, dorosłych też. Nie ma obaw że maluch porysuje nam ściany. Jest bezpieczny dla dziecka. Ma wyraziste kolory więc przykuwa uwagę dziecka. Dziecko nie tylko może na nim rysować, ale może też mu służyć do nauki. Duży plus za większy ekran co pozwala na wyraziste rysunki. Dla starszych dzieci też się sprawdza.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?