Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Smily Play


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
7 ocen

Cena: ok. 55 zł
Opis produktu

Smily Play, Klocki kostki z niespodzianką

Klocki z niespodzianką to zestaw trzech klocków - Każdy z nich oferuje inną zabawę, melodię i dźwięki i jest oznaczony jednym z trzech zwierząt: myszką, kotkiem lub pieskiem. To świetne centrum zabawy dla dziecka już od 3 miesiąca życia. Klocki zapewnią dziecku rozwój fizyczny i psychiczny. Żadna kostka w zestawie nie powtarza się i każda jest wyjątkowa. O rozwijanie zmysłu słuchu i wzroku dbają melodie i zabawy na bokach klocków. Dziecko rozwija również wyobraźnię, ponieważ każda kostka przedstawia inne zwierzątko. Klocek kotek: motylek z skrzydłem, który przedstawia pierwsze litery alfabetu i cyfry, obrotowy kolorowy walec, plastikowa tabliczka z różnej powierzchni. Klocek Myszka: obracana grzechotka wprawiona w ruch przedstawia ciekawy obrazek z kulkami, trójkącik oraz gwiazdka umieszczona na torach, czerwona, falowana gumowa powierzchnia. Klocek Piesek: obrazek przedstawiający domek pieska z przesuwanymi drzwiami, kością, którą dziecko może obracać oraz bezpiecznym lusterkiem.
Oceny użytkowników produktu 

Smily Play, Klocki kostki z niespodzianką

 (7)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Zawadka
Ewelina Zawadka

2017-11-21 13:34

trochę za głośne

Zabawka bardzo ładnie wykonana. Ma dużo ciekawych elementów wydających dźwięki, małe okienka z obrazkami które interesują dzieci, każdy z klocków ma inne funkcje. Dziecko z chęcią się nimi bawi, obraca, przekręca, otwiera i przesuwa. Duży minus za to, że brakuje regulacji głośności i przycisków do wyłączenia melodyjki, a jeszcze jak grają wszystkie razem to się robi męczące.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-13 10:11

Za głośna

produkty dla dzieci bardzo fajny ale bardzo duży minus za to że cały czas głośno jest włączona. Nie ma możliwości przyciszania w związku z tym zabawka jest strasznie męcząca na dłuższą metę. Samo wykonanie zabawki bardzo solidne więc jeśli komuś nie przeszkadza głos to polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-19 20:16

Nie dla nas

Ogólnie kostki są fajne w żywych kolorach. Maluch może się nimi bawić na różne sposoby. Rozwijając przy tym swoje zdolności manualne. Tylko ta muzyka ciągle gra i jest głośna. Zwariować można. Powinny mieć opcje przyciszenia. Produkt nie dla nas. Bez baterii ok ale z masakra.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2017-03-21 15:52

Takie sobie

Są na rynku podobne kostki, ale znacznie lepiej wykonane. Te wprawdzie grają, ale za to non stop - zwariować można. Byłoby lepiej, gdyby była opcja wyłączenia bez wyciągania baterii. Po wyjęciu baterii są znacznie lepsze, ale wolę klocki z innej firmy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Urszula Giżycka
Urszula Giżycka

2015-07-28 17:29

Nie trafiony zakup

Po pierwsze klocki po włożeniu baterii są ciągle aktywne, nie ma opcji "wyłącz", przez co niejednokretnie przygniecione w pudle innymi zabawki same się włączały, co jest niesamowicie irytujące. Melodyjnki też nie trafione, bardzo głośne, jakość dżwięku też pozostawia wiele do życzenia. Kompletnie nie zainteresowały mojego synka mimo wielu kolorów, różnych pokręteł itd. Układanie ich na sobie nie sprawiało mu żadnej przyjemnośći. Cena również zbyt wygórowana jak na 3 klocki w komplecie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-31 02:07

nies jestem do nich przekonana.

Zdecydowanie za głośna i słabo wykonana. Po godzinie wyjmowaliśmy baterie z 2 kostek bo głowa by nam pękła. Po kilkukrotnym upadku z niewielkiej wysokości zacieła się melodyjka w jednej z kostek później w kolejnej. Melodyjki jakimś cudem same włączały się w nocy lub na złość gdy dziecko zaśnie. Po wyjęciu baterii jak najbardziej nadaje się do użytku :)
Ma dużo ciekawych elementów wydających dźwięki grzechotania pstrykania, małe okienka z obrazkami które interesują dzieci.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 15:36

cena

ładna kolorowe ciekawe i nowoczesne ale niestety cena nie adekwatna do jakości w tej cenie można kupić dużo lepsze zabawki, chociaż trzeba przyznać, że bardzo fajna , ciekawa i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?