Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Smily Play


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Autor: Magdalena S
Ocena:
2 oceny

Cena: 120 zł
Opis produktu

Smily Play, Mini siłownia

Mini siłownia Smily Play to zabawka polecana dzieciom od 1. miesiąca życia. To 3 zabawki w jednej: mini siłownia do wzmacniania mięśni dziecka, interaktywny panel z wiszącymi zabawkami do łóżeczka, łatwo odczepiane grzechotki. 
Cały panel jest solidnie wykonany i bardzo kolorowy. Mini siłownia posiada wbudowany panel dźwiękowy z różnorodnymi melodyjkami. Grzechotki są odczepiane, dlatego też dziecko wszędzie może je ze sobą zabrać. Wydawane przez zabawkę dźwięki i światełka rozwijają zmysły malucha. Zabawka świetnie służy dziecku leżącemu, które może podczas zabawy rozwijać słuch, wzrok, umiejętność chwytu, a także usprawniać koordynację ruchową podczas podnoszenia się. Zabawka spodoba się też dziecku siedzącemu i chodzącemu.

Gdzie można kupić: sklep internetowy czytam.pl
Oceny użytkowników produktu 

Smily Play, Mini siłownia

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-12 18:41

Mini siłownia

Po rozłożeniu zabawki leżące dziecko może bawić się Mini-Siłownią. Panel z melodyjkami można zamocować do łóżeczka. Grzechotki ze zwierzątkami łatwo odłączyć od zabawki i wziąć ze sobą na spacer.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-29 06:01

Polecam

Bardzo ciekawe Zabawka która wspomaga rozwój naszego maluszka i przy od skończenia pierwszego miesiąca życia. Pomaga dziecku rozwinąć swoje zdolności manualne a także siłę mięśni czy to rączek Czy brzuszka. Polecam naprawdę dobrze się sprawdza

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?