Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Smoby


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
6 ocen

Cena: 60 zł
Opis produktu

Smoby, Cotoons, Domek Kształtów i Kolorów

Domek Cotoons to zabawka edukacyjna, która uczy dziecko rozpoznawania kształtów i kolorów. Jest to sorter w nowym wydaniu. Ćwiczy zdolności manualne i pobudza do eksperymentowania. W domku znajdują się otwory, do których dziecko musi wrzucać odpowiednie klocki z figurkami. W zestawie są również kluczyki o różnych kształtach, za pomocą których można otworzyć drzwiczki do domku. Figurki umieszcza się w domku przez kominy, każdy komin ma też swoją nakładkę, figurki można wkładać także przez okna oraz przez drzwiczki. Do każdego okna pasuje też osobny kluczyk. Bardzo kreatywna zabawka.
Oceny użytkowników produktu 

Smoby, Cotoons, Domek Kształtów i Kolorów

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-24 07:47

Ok

Ciekawa i interesująca Zabawka która nauczy nasze maluszki kształtów i kolorów. Piękne żywe kolory i wysoka jakość wykonania jest niewątpliwym atutem tego domku. Polecam zabawy tylko pod czujnym okiem rodziców ponieważ niektóre elementy są dość małe

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-12 13:03

kolorowy i atrakcyjny

znakomity domek o atrakcyjnym wyglądzie zarówno kolorystycznym jak i kształcie. Ma znakomity wpływ na rozwój dziecka poprzez zaznajamianie go z kształtami oraz kolorami. Usprawnia manualnie, wyrabia precyzyjność a co za tym idzie bardzo ważną cechę jaką jest cierpliwość. Dziecko ma możliwośc niezwykłej zabawy która usprawni również wzrok poprzez odnalezienie odpowiedniego otworu do kształtu kluczyka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-12 21:03

Uczy i bawi

Fajny domek o ciekawych kształtach. Ma w sobie tyle atrakcji że maluch od razu nim jest zaciekawiony. Domek ma żywe kolory. Dziecko może otwierać kluczami okna. W ten sposób ćwiczy i rozwija koordynację ruchową. Dodatkowo maluch dopasowując kształty do otworów uczy się kształtów. Zabawka jest wciągająca. Ma tyle atrakcji że dziecko się nią długo bawi i nie nudzi się. Jest wykonana z trwałego materiału odpornego na upadki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Łopatka
Klaudia Łopatka

2015-10-30 23:43

Wow

Zabawka pobudza wyobraźnie oraz ma wiele ciekawych rozwiązań przez co szybko się nie nudzi. Przyjemne dla oka kolory oraz ciekawe rozwiązanie by zachęcić dziecko do długiej i uczącej zabawy. Elementy wykonane solidnie, nie są zbyt małe, tak że dziecko nie połknie (chociaż różnie to bywa z maluchami). Wytrzymała konstrukcja domku, który wytrzymał u nas nie jedno bliskie zapoznanie z panelami i kafelkami

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-31 00:34

rewelacja

Świetna bardzo pomysłowa zabawka i co ważne w końcu bez durnych melodyjek i baterii które się wiecznie wyczerpują, a mimo to potrafi na prawdę zająć dziecko. Super pomysł z kluczykami i otwieranymi drzwiami, figurki wrzucane przez komin też świetne. Polecam, rewelacja!! Cena też przyzwoita za tak dużą zabawkę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-06 23:52

Idealna na prezent

Świetnie nadaje się dla prezent dla dziecka, z pewnością zainteresuje każde dziecko i nie zajmie zbyt dużo miejsca. Jest to zabawka bardzo zajmująca, dziecko z pewnością dzięki niej nauczy się kilku nowych umiejętności. Bardzo dobrze wpłynie również na wyobraźnie dziecka, można sobie wyobrazić postacie w rożnych sytuacjach. Zabawka jest bezpieczna i bardzo ciekawie wykonana.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?