Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Smoby


kategoria:

Jeździki


Ocena:
5 ocen

Cena: 169 zł
Opis produktu

Smoby, Jeździk Maestro Comfort

Jeździk Maestro Confort z dźwiękiem to bardzo bezpieczny produkt dla każdego malucha. Mięciutki materiał zapewni dziecku komfort jazdy. Konstrukcja jeździka pozwala na dopasowanie zabawki do wieku dziecka. Pierwszy wariant ustawienia przeznaczony jest dla dziecka powyżej 6. miesiąca i pełni funkcję rewelacyjnego bujaka.Gdy dziecko ukończy 8. miesiąc, wtedy po zdjęciu podstawy powstaje jeździk–pchacz, czyli doskonałe rozwiązanie na spacery. Kolejny wariant (od 10. miesiąca) jest idealny do nauki chodzenia – dziecko stawia pierwsze kroki, wspierając się na uchwycie. Czwarta i piąta opcja jest przeznaczona dla malca powyżej 12. miesiąca – dziecko, odpychając się nogami, z pewnością będzie się prawidłowo rozwijało i świetnie bawiło. Zabawka rośnie razem z dzieckiem. Wymiary: 56 x 60 x 46,5 cm w opakowaniu.
Oceny użytkowników produktu 

Smoby, Jeździk Maestro Comfort

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-09 15:03

Jeździk rośnie wraz z dzieckiem

Jeździk ma pięć różnych opcji dostosowanych do wieku malucha. Dziecko może już od 6 miesiąca życia z niego korzystać. Z wiekiem atrakcji przybywa. Raz wydane pieniądze posłużą na długo. Dodatkowo zabawka jest wykonana z trwałego materiału więc może posłużyć nie tylko jednemu maluchowi. W zabawie towarzyszą maluchowi wesołe melodyjki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-29 13:54

Z nim nie będzie nudno

Bardzo fajny interaktywny jeździk. Przeznaczony dla tych młodszych i starszych. Jest to pojazd, który rośnie wraz z wiekiem i to lubię właśnie w takich zabawkach. Można wydać trochę więcej pieniędzy a zabawka posłuży też dłużej. Fajny panel interaktywny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 14:55

interaktywne cudo

Jeździk jest bardzo kolorowy, bezpieczny i atrakcyjny dla dziecka, ma dużo ciekawych elementów którymi dziecko może się bawić. Stabilny podczas poruszania dzięki temu dziecko nie spadnie dodatkowo ma boczne zabezpieczenia. Bardzo fajna zabawka dla każdego dziecka. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-31 00:36

fajny

Jeździk bardzo fajny. mojemu synkowi bardzo przypadł do gustu. jego duża zaletą jest to, że rośnie razem z dzieckiem.dzięki specjalnym płozom mogą się w nim bujać już 6 miesięczne dzieciaczki. mój synek miał 9 miesięcy gdy kupiliśmy mu ten jeździk, lubi być w nim wożony, ma fajny klakson z trzema melodyjkami, który od razu przypadł mojemu synkowi do gustu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 20:10

jeździk

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?