Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Grupa Wydawnicza Foksal


kategoria:

Dla rodziców


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 39,99 zł
Opis produktu

Sophie Manolas, Superfood, czyli jak leczyć się jedzeniem

Książka "Superfood, czyli jak leczyć się jedzeniem" Sophie Manolas dostarczy nam wiedzy na temat produktów często stosowanych w kuchni i ich wpływu na stan zdrowia człowieka. Niektóre z tych produktów mogą nawet zapobiec chorobom!
Autorka chce pomóc swoim czytelnikom ułatwić proces podejmowania żywieniowych decyzji i pokazać, że wszystkie pełnowartościowe składniki to superfoods. Książka to łatwe do zrozumienia spojrzenie na różne wartości odżywcze zawarte w powszechnie dostępnych produktach – od owoców, warzyw, orzechów, roślin strączkowych, po zioła i przyprawy. Wszystkie produkty są podzielone na grupy, żeby łatwiej było je odnaleźć. Każdy składnik jest oddzielnie wyróżniony, podana jest informacja o tym, dlaczego jest tak wyjątkowy, a wszystkiemu towarzyszy prosty przepis. Czytelnik może wykorzystać te informacje, jak tylko chce. 
Produkty przedstawione w książce łatwo można kupić w lokalnych supermarketach i na bazarach w całym zachodnim świecie. 
We wstępie autorka napisała: "Mam nadzieję, że książka zainspiruje Cię do włączenia przynajmniej kilku z tych cudownych składników do Twojej codziennej diety. A może włączysz wszystkie?".
Sophie Manolas jest dietetykiem klinicznym. Dzieciństwo na wsi nauczyło ją znaczenia domowych warzyw i świeżych produktów dla dobrego zdrowia. Impulsem do studiowania dietetyki była długa walka z zespołem policystycznych jajników – zmiana diety okazała się być skutecznym sposobem leczenia. Po zdobyciu kwalifikacji Sophie otworzyła własną praktykę, specjalizując się w zagadnieniach zdrowia hormonalnego kobiet. Osiągnęła wielki sukces dzięki praktycznemu podejściu i przystępnym radom dotyczącym wykorzystywania jedzenia jako lekarstwa. W jej domu obowiązują zasady, na których opiera się idea permakultury – Sophie i jej partner sami uprawiają swój ogród owocowo-warzywny i przygotowują posiłki.

Tytuł: Superfood, czyli jak leczyć się jedzeniem
Autor: Sophie Manolas
Wydawnictwo:  Buchmann
Data wydania: wrzesień 2017
Oprawa: miękka
Liczba stron: 200

Gdzie można kupić: Grupa Wydawnicza Foksal 
Oceny użytkowników produktu 

Sophie Manolas, Superfood, czyli jak leczyć się jedzeniem

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?