Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Oximo Maciej Nowopolski


kategoria:

Od 0 do 13 kg


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 399 zł
Opis produktu

Sparco, Fotelik samochodowy F300 isofix grupa 0-13 kg

Fotelik samochodowy Sparco F300 isofix grupa 0-13 kg polecany jest dzieciom od 1. dnia narodzin do 18. miesiąca życia. Fotelik ma system ISOFIX, który kotwiczy bazę bezpośrednio do mocowań
ISOFIX samochodu, minimalizując w ten sposób margines błędu podczas instalacji fotelika oraz zwiększa bezpieczeństwo. Nosidełko fotelika zatrzaskuje się łatwo do bazy, podparcie pod nogi gwarantuje stabilność. Produkt ma mechanizm przyciśnij/zwolnij umożliwiająca obsługę jedną ręką. Antypoślizgowy uchwyt posiada 3 pozycje regulacji, idealne do karmienia lub kołysania.
Waga: 0 - 13 kg 
Wiek: 0 - 18 miesięcy ( około )
System mocowania: ISOFIX / PASY BEZPIECZEŃSTWA
Homologacja: ECE R44/04

Gdzie można kupić: sklep internetowy Oximo
Oceny użytkowników produktu 

Sparco, Fotelik samochodowy F300 isofix grupa 0-13 kg

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 14:45

Ciekawy

Fotelik jest wygodny w użytkowaniu. Łatwo się go montuje i demontuje. Dziecko ma w nim zapewnioną wygodną pozycje. Do tego materiał jest tak dobrany że maluch się w nim nie poci. Dzięki systemowi isofix jest bezpieczny i jego montaż jest łatwiejszy. Dziecko w nim jest bezpieczniejsze. Fotelik jest stabilni i nie chwieje się.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-23 23:53

Fotelik samochodowy

Łatwość montowania w aucie to największa zaleta tego fotelika, można go szybko wpiąć do bazy a do tego mieć pewność że dziecko jest dobrze zapięte. Fotelik jest uszyty z miłego materiału co daje dziecku komfort podróżowania.
Jak dla mnie jest on ciężki, a rączka nie wygodna, nie sprawdza się przy częstych wyjazdach z dzieckiem gdy musimy go kawałek nieść.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-13 11:22

Dla rodzica, który szuka fotelika dla malucha!

Świetne wykonanie fotelika dla dziecka już od pierwszych dni życia. Wyróżnia go podpórka na nóżki. Jest to wygodne i fajne rozwiązanie. Fotelik bardzo łatwy w montażu, dzięki bazie dokładność montażu jest dokładniejsza. Przez to i wzrasta bezpieczeństwo malucha. Łatwość obsługi zwiększa możliwość obsługi jedną ręką. Fotelik wygodny, stabilny i komfortowy dla malucha. Rączka też jest nieco inna niż u innych fotelików. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-07 13:39

bardzo fajny

fotelik jest świetnie wykonany, dodatkowo ma oparcie na nogi czego nie mają inne. Innowacyjny , wygodny, komfortowy i bezpieczny. Podczas jazdy dziecko może bawic się zabaweczkami i żadna z pewnością mu nie spadnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?