Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Oximo Maciej Nowopolski


kategoria:

Od 0 do 18 kg


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 489 zł
Opis produktu

Sparco, Fotelik samochodowy Sparco F 500K grupa 0-18 kg

Fotelik samochodowy Sparco F 500K polecany jest dzieciom od 1. dnia narodzin do 18. miesiąca życia, ważących od 0 do 18 kg.
Fotelik ma standardowy system mocowania, homologację: ECE R44/04. Unikalny system kontroli skoku zmniejsza możliwość ruchu dziecka w fotelu do przodu. Fotelik jest wyposażony w wysokiej jakości uprząż na klatkę piersiową oraz wkładkę dla noworodków. Produkt może być używany tyłem i przodem do kierunku jazdy dla lepszego komfortu  młodszych dzieci. Ma też regulowane szelki, wzmocnienia boczne z głębokimi miękko wyściełanymi ściankami bocznymi, niezwykle wygodny i łatwy w praniu pokrowiec.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Oximo
Oceny użytkowników produktu 

Sparco, Fotelik samochodowy Sparco F 500K grupa 0-18 kg

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-23 00:47

Fotelik samochodowy

Właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania fotelika samochodowego dla synka. Obejrzałam w sklepie kilkanaście fotelików i m.in. ten. I choć na foteliku jest zaznaczona grupa wiekowa od 0-18 kilogramów, czyli od narodzin do ok 4 lat, to sprzedawca powiedział że najczęściej sprzedaje się dla dzieci które ważą ok 9 kg. Dlaczego dla większych maluszków, gdyż fotelika nie idzie opuścić do pozycji leżącej takiej jak foteliki dla dzieci w grupie do 9 lub 13 kg.
Ogólnie spodobał mi się ten fotelik. Jest wykonany z dobrego przepuszczającego powietrze materiału. Łatwo się go mocuje w aucie i co najważniejsze w dwóch kierunkach.Łatwo się reguluje pasy bezpieczeństwa posiadające osłonki.
Polecam ale dla starszych dzieciaczków

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-13 11:39

Małe i większe dziecko podróżuje z uśmiechem

Ogromnym plusem jest przeznaczenie fotelika dla dziecka już od pierwszych dni życia do 18 miesięcy. Jeden fotelik jest przystosowany dla dłuższy okres czasu. Wyposażony jest w specjalną wkładkę dla tych najmłodszych, którą w każdej chwili można wyjąć. Pasy bezpieczeństwa regulowane i komfortowe. Łatwy i szybki montaż fotelika przodem lub tyłem. Materiał wykonania z wysokiej jakości, wygodny i delikatny nawet dla najmłodszych. Dobrze się czyści. Wart polecenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-01-29 19:07

rewelactyjny

świetny, łatwy w instalowaniu, bezpieczny, wygodny, dobrze się czyści. ma w środku wkładkę dla małego dziecka, którą mozna wyjąć. Dodatkowo regulacja na pochyło gdy malec zaśnie, wtedy jest w pozycji lekko leżącej. mamy fotelik i jesteśmy zadowoleni

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?