Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Oximo Maciej Nowopolski


kategoria:

Od 9 do 18 kg


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
5 ocen

Cena: 899 zł
Opis produktu

Sparco, Fotelik samochodowy Sparco F500i isofix grupa wagowa 9-18 kg

Fotelik samochodowy Sparco F500i isofix przeznaczony jest dla dzieci w wieku 1-4 lata, ważących od 9-18 kg. Fotelik ma standardowy system mocowania, 5-punktowy system uprzęży, ochronę przed uderzeniem bocznym, miękko wyściełane ścianki boczne, 5 regulowanych pozycji z jedną regulacją.
Homologacja: ECE R44/04

Gdzie można kupić: sklep internetowy Oxima
Oceny użytkowników produktu 

Sparco, Fotelik samochodowy Sparco F500i isofix grupa wagowa 9-18 kg

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 12:23

Fajny fotelik dla starszych maluchów

Fotelik jest wykonany z materiału wysokiej jakości. Ma fajna kolorystykę, dodatkowo jest łatwy w utrzymaniu czystości. Szybko i łatwo się go montuję. Dziecko ma w nim pozycję stabilną. Podróż jest komfortowa i wygodna. Dziecko jest w nim bezpieczne. Fotelik chroni malucha przed wstrząsami bocznymi. Wato w niego zainwestować bo bezpieczeństwo naszego dziecka jest najważniejsze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-21 08:06

super

Bardzo ładna, żywa kolorystyka w odcieniu czerwieni. Łatwy w montażu, posiada pasy bezpieczeństwa, wygodny i komfortowy dla dziecka. Wykonany z dobrego materiału łatwego do czyszczenia. Jest stabilnie umocowany w bardzo ładnej kolorystyce. Komfort, bezpieczeństwo i przyjemność podczas jazdy. Zaopatrzony w boczne ścianki które amortyzują dziecko w razie wypadku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-23 23:42

Bezpieczny fotelik

W takim foteliku podróż jest przyjemna i wygodna. Cały fotelik pokryty jest miękkim materiałem, a boki dodatkowo wyścielane. Można regulować pozycję siedzenia co jest bardzo przydatne przy mniejszych dzieciach gdy przechodzimy z tzw. nosidełka do fotelika.
Pasy posiadają osłoni i bardzo łatwo sie je zakłada dziecku i naciąga.
Cały fotelik bez problemu mocuje się w samochodzie zarówno przy wykorzystaniu bazy isofix jak i pasami bezpieczeństwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-13 10:13

W trosce o bezpieczeństwo i komfort każdej podróży!

Fotelik świetnie sprawdza się już u dzieci od 1 roku życia. Dokładnie z takiego samego fotelika korzysta moja siostrzenica. I każda podróż czy gdzieś bliżej czy dalej jest bezpieczna, a w dodatku przyjemna. Zagwarantowane bezpieczeństwo przez 5 punktowe pasy oraz ochrona przed uderzeniem bocznym. W dłuższej podróży przydatna jest bardzo regulacja pozycji. Bo bez problemu możemy ją zmienić gdy tylko dziecko się zmęczy lub zacznie bardzo marudzić. Dziecko wysoko siedzi także nawet wkładając fotelik to tych niższych samochodów, nasze dziecko może nadal obserwować to co dzieje się za oknem. Do tego proste i stabilne mocowanie samego fotelika w samochodzie. Spokojnie fotelik służy do 4 roku życia. Materiał fotelika jest miękki i wygodny dla malucha. Kolorystyka też fajna. Oceniam na 5! Żadnych wad nie znalazłam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-07 13:41

świetny i stabilny

fotelik ma zabezpieczenia, 5 pozycji regulacji, pasy bezpieczeństwa. Osłonki boczne dzieki dobremu wyprofilowaniu. Wygodne siedzisko, dziecko jest usadzone na wysokości dorosłego i może obserwować przez okno otocznie. Zgrabny i ładny kolorystycznie

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?