Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Historia pewnego przedmiotu - rodzinne spotkania z teatrem, 26.05, Rybnik - Boguszowice

| aktualizacja: 10.05.2013 | 0

Zapraszamy do Rybnika na spektakl dla całej rodziny.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
wck
RODZINNE SPOTKANIA Z TEATREM - spektakl "Historia pewnego przedmiotu"
 
26 maja 2013 r., godz. 16:00
 
w wykonaniu aktorów Teatru Suflerek z Rybnika - Boguszowic
 
Cena biletu: 10 zł (dla wszystkich) 
 
Historia pewnego przedmiotu to opowieść o Cosiu, który nie wie kim jest ani skąd pochodzi, nie potrafi też określić do czego służy. Coś odbywa podróż do różnych miejsc w domu np: do szuflady ze sztućcami czy skrzynki z narzędziami; jednak mieszkające tam przedmioty przyjmują go niechętnie.
 
Czy Coś odnajdzie swoje miejsce czy odpowie na pytanie kim jest i do czego służy a może szukając swojego miejsca warto  pozostać sobą, bo przecież każdy jest cudownie inny…
 
„Rodzinne Spotkania z Teatrem” to cykl comiesięcznych spektakli przygotowanych z myślą o najmłodszych widzach i ich rodzicach. Przedstawienia odbywają się w każdą, ostatnią niedzielę miesiąca na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Naszymi częstymi gośćmi są grupy z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, dużą popularnością cieszą się również spektakle Teatru Rodzicielskiego z Rybnika – Boguszowic oraz teatry dziecięce "FIK-MIK", "Supełek" z Rybnika . Dbamy, by dobór repertuaru był adekwatny do wieku widza oraz o to, by prezentował wysoki poziom artystyczny. „Rodzinne Spotkania z Teatrem” mają przyczynić się do upowszechnienia sztuki teatralnej wśród dzieci. Są także propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny.
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?