Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Śpiewający konkurs

aktualizacja: 17.06.2008 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
dziecko, śpiewać, królewna, przebranie
Konkurs rozstrzygnięty! Zobacz, czy udało Ci się zdobyć dla swojego dziecka najnowszą płytę Fasolek!
Drodzy Rodzice!
Mamy nadzieję, że temat konkursu wywołał przyjemne wspomnienia z dzieciństwa i dobrze bawiliście się biorąc w nim udział. Dziękujemy za podzielenie się z nami wieloma zabawnymi opowieściami na temat Waszych pierwszych występów, jak również scenicznych debiutów Waszych pociech.

Płytę "Fasolek" otrzymują:
mamaSylwia, Maja02, mrufka100, GosiaInuszka, Justyna5454, Aleksk21, magdageo, Agnese, Danatwa, cohenna, moniau, rakastan, jarjarbinks, silviaw, antomi, kosania, lala82, dakkar2@wp.pl, asiap, tomasam.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!


Któż z nas nie pamięta takich przebojów jak "Pan Tik Tak", "A ja rosnę", "Mydło lubi zabawę"? Z pewnością nie raz były śpiewane przez Was podczas występów na rodzinnych uroczystościach. Czy pamiętacie dziś choćby jeden z takich "publicznych występów na scenie"? A może wasze pociechy już stawiają swoje pierwsze kroczki na scenie? Opowiedzcie nam o tym na forum.

Do zdobycia jedna z 20 płyt Fasolek, wydana z okazji 25-lecia istnienia zespołu.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:

Śpiewający konkurs >>

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Śpiewający konkurs zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 20 najbardziej zabawnych historyjek, które nagrodzimy płytami Fasolek.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 27 maja do 12 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 17 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?