Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Spokey


kategoria:

Rolki i wrotki


Autor: Aneta
Ocena:
3 oceny

Cena: 139.99 zł
Opis produktu

Spokey, Silverado Black/Pink

Regulowane rolki do jazdy rekreacyjnej. Posiadają funkcję łatwej regulacji, która sprawia, że można dopasować ich wielkość do stopy dziecka. Dzięki temu rolki mogą służyć przez kilka sezonów, gdyż "rosną" wraz z dzieckiem. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i różowej. Szczegóły: - zapięcie: klamra dwusekcyjna z zabezpieczeniem, rzep, sznurówki - płoza: kompozytowa - kółka: 70 mm, 82A PU - łożyska: ABEC1 Carbon - rozmiary: czarne rolki - 34-37 i 38-41 oraz różowe - 30-33 i 34-37 Rolki dostępne w GO Sport.
Oceny użytkowników produktu 

Spokey, Silverado Black/Pink

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-19 11:08

Idealne

Idealne rolki dla dzieci które uczą się jeździć. Stworzone z wysokiej jakości materiałów które posiadają odpowiednie kółka i bardzo dobrej jakości łożyska. Co ważne rolki rosną wraz z dzieckiem ponieważ można zwiększyć ich rozmiar.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-25 22:41

Świetne

Rolki rosną razem z dzieckiem. Dzięki regulacji można je regulować w zależności od wielkości stopy. Produkt na długo po starczy. Solidny materiał nie niszczy się jest trwały. Kolory dostosowane są w zależności od płci. Stopa w nich się nie poci. Atrakcyjna cena zachęca do kupna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-31 08:31

super

bardzo ładne, żywe śliczne kolory, córka uwielbiała swoje pierwsze rolki, także serdecznie polecam, myślę, że warte polecenia, używała dwójka dzieci i stan praktycznie idealny, serdecznie polecam, dobre łożyska, myślę, że to porządny produkt, na długo posłuży wart swojej ceny

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?