Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

SpongeBob Kanciastoporty i Wojownicze Żółwie Ninja w Multikinie

| aktualizacja: 05.03.2015 | 0

Już w marcu Sponge Bob i Wojownicze Żółwie Ninja zagoszczą w Multikinie.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Multikino
fot. materiały prasowe Multikino
Już w marcu sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. roku życia na Poranki w Multikinie. Tym razem mali widzowie będą mogli zobaczyć przygody SpongeBoba Kanciastoportego oraz Wojowniczych Żółwi Ninja.

SpongeBob Kanciastoporty i Wojownicze Żółwie Ninja

SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, przy okazji wciągając w nie wszystkich wokół. W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Wojowniczych Żółwi Ninja nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki - ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter – zmutowany szczur, który ich wychował. 16-letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żółwi a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. W przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjówkę. Stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żółwi Ninja” bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie - zostali stworzeni, by być bohaterami.

Poranki w Multikinie

Poranki to specjalne pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Przygody SpongeBoba i Wojowniczych Żółwi Ninja można obejrzeć w weekendy o godz. 12. To doskonała forma spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie. Dzieci mają możliwość zobaczenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach mogą wziąć udział w licznych atrakcjach.

Marcowe Poranki o 12.00 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.
 
Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.
 
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?