Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Kanapka dla niejadka - sposób na kreatywne śniadanie dla dziecka

| aktualizacja: 09.02.2017 | 2

Masz w domu niejadka? Zrób mu kanapkę! Ale nie taką zupełnie zwyczajną... Wypróbuj bardzo proste i szybkie pomysły na kanapkowe zwierzątka dla dzieci. Możesz też wspólnie z dzieckiem przygotować takie śniadanie!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Kanapki zwierzęta na śniadanie lub kolację

Kanapki zwierzęta to świetny pomysł na urozmaicenie śniadania. Spodoba się niemal każdemu dziecku. Zarówno maluchy, które dopiero od niedawna poznają nowe smaki, jak i doświadczone kulinarnie kilkulatki będą zachwycone. Nie bój się, że będą to – jak często bywa w Internecie - skomplikowane wzory kanapkowe, których za nic nie powtórzysz we własnej kuchni. Nic z tych rzeczy! Nie musisz mieć artystycznych zdolności. Przejrzyj zdjęcia – nasze kanapki zwierzęta wykonasz raz-dwa. I nie musisz kupować do tego wcale drogich czy egzotycznych składników!

Kanapki zwierzęta – pomysł na zabawę

Kanapki zwierzęta to także doskonały sposób na wspólną zabawę z dzieckiem w kuchni. Nasze propozycje kanapkowe z powodzeniem rodzic i dziecko przygotują w domu. Mama albo tata mogą przygotowywać pierwsi taką kanapkę, a dziecko powtarza ten wzór. Możecie też wspólnie wymyślać kanapkowe zwierzaki. Zabawa będzie udana, a przy okazji zachęcicie dziecko do jedzenia. Taka własnoręcznie przygotowana kanapka, w dodatku w kształcie zwierzaka, to wyjątkowo kuszący rarytas.

Pamiętajcie, że te przykładowe kanapki możecie także wykończyć lub udekorować rozmaitymi pastami, twarożkiem, czy posmarować awokado zamiast masła.
 
Przygotowujecie dzieciom w domu niezwykłe kanapki czy szkoda wam na to czasu?

Zobacz też:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?