Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Spotkanie B(L)OGiń

| aktualizacja: 17.07.2014 | 0

We wrześniu – tego samego dnia i o tej samej porze - w Poznaniu, Gdańsku oraz Warszawie odbędą się spotkania ambitnych i przebojowych blogerek pod wspólną nazwą „Spotkanie B(L)OGiń”.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
bloginie, blogerki parentingowe
fot. materiały prasowe
Niezwykłe organizatorki – Magda i Ela (Warszawa), Magda i Marta (Poznań) oraz dzielnie działająca w pojedynkę Ania (Gdańsk) – przygotują wszystko, by blogerki parentingowe mogły się spotkać i wymyślić (zrobić) coś, co zatrzęsie blogosferą parentingową. A to wszystko w ramach projektu „Spotkanie B(L)OGiń”.
Dosyć siedzenia w domu, dosyć biegania za dziećmi, dosyć codziennych obowiązków. Podczas jednodniowego, bardzo przyjemnego spotkanie matek – blogerek będzie można zrobić burzę mózgów, wziąć udział w przygotowanych warsztatach, które pomogą się odstresować, rozluźnić, odpocząć, skorzystać z porad wizażystki, kosmetyczki oraz ekspertek od edukacji.
Relaks, chillout i towarzystwo innych mam blogerek zagwarantują świetną zabawę i niezapomniane wspomnienia. Każda znajdzie coś dla siebie.
Jak więc będzie? Zostajesz na kanapie, czy weźmiesz udział w spotkaniu?
Jeśli chcesz dołączyć, pisz na adresy: bloginie.warszawa@gmail.com, bloginie.poznan@gmail.com, bloginie.gdansk@gmail.com 

Polecamy: Tydzień z blogerką - sylwetki blogerek parentingowych
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?