Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Podróżuj z dzieckiem - spotkanie literackie, 5.06, Warszawa

| aktualizacja: 24.05.2013 | 0

Zapraszamy na spotkanie z autorami książki Podróżuj z dzieckiem. Przewodnik praktyczny.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
plakat, podróżuj z dzieckiem, spotkanie literackie
fot. materiały prasowe
Serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęconą książce "Podróżuj z dzieckiem! Poradnik praktyczny" oraz serii "Mali Podróżnicy w Wielkim
Świecie", które odbędzie się 5 czerwca o godz. 12:00 w restauracji *Nu Jazz Bistro* przy ul. Żurawiej 6/12 w Warszawie.
 
Anna i Krzysztof Kobusowie od lat przemierzają świat razem z dwójką synków. W swoich książkach radzą wszystkim rodzicom, jak zaplanować podróże z dziećmi od A do Z. Udowadniają tym samym, że wakacje z dziećmi mogą być wielką przygodą i wspaniałym, pouczającym doświadczeniem dla całej rodziny.

W życiu każdego podróżnika jest kilka kluczowych momentów kiedy dalsze wyruszanie na wyprawę staje pod znakiem zapytania – może być to pierwsza poważna praca, pierwszy stały związek lub pierwsze dziecko. Wszystkim rodzicom Anna i Krzysztof Kobusowie udowadniają jednak, że podróże z dzieckiem (a nawet z dwójką dzieci) są możliwe. Co więcej, mogą być wspaniałym doświadczeniem i wielką przygodą dla całej rodziny.
 
W książce „Podróżuj z dzieckiem! Poradnik praktyczny” rodzice znajdą dziesiątki praktycznych porad dotyczących takich kwestii jak przygotowanie do wyjazdu, pakowanie się, zdrowie i żywienie w podróży. Autorzy piszą również o tym, jak fotografować dziecko, jak tłumaczyć mu różnice kultur i jakie pamiątki przywozić z dalekich krajów. Udowadniają, że zwiedzanie świata, może być nie tylko przyjemne zarówno dla rodziców jak i dla dzieci – ale może stać się również wyjątkowym elementem wychowania młodego człowieka. 
 
Osiem lat wspólnych podróży, kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i niezliczona ilość sytuacji zaskakujących, zabawnych, a czasem frustrujących – to bagaż doświadczeń, na podstawie którego powstał ten wyjątkowy poradnik dla rodziców kochających podróże. 
 
 
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do 3 czerwca br. pod adresem jadwigamatelska@swobodapr.pl*
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?