Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Blogerki na spotkaniu z „Mamo, To Ja” (dużo zdjęć)

| aktualizacja: 24.09.2015 | 0

Internetowa akcja #warsztatyMTJ promuje warsztaty Mamo, To Ja. Do akcji pismo „Mamo, To Ja” zaprosiło blogerów piszących o rodzicielstwie i dzieciach. Kto był na spotkaniu? Zobacz zdjęcia.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Redaktorka naczelna „Mamo, To Ja”, Magda Klimkowska , zaprosiła znane blogerki parentingowe na rozmowę o nowej akcji promującej warsztaty Mamo, To Ja – ogólnopolskie bezpłatne spotkania rodziców z ekspertami od zdrowia, pielęgnacji i żywienia dziecka (sprawdź, gdzie odbędą się jesienią na warsztaty.mamotoja.pl).

Internetowa akcja #warsztatyMTJ odbywa się na Facebooku, Instagramie i innych mediach społecznościowych. Żeby do niej dołączyć, wystarczy zamieścić na swoim profilu społecznościowym wpis dotyczący warsztatów Mamo, To Ja z hasztagiem #warsztatyMTJ.

Blogującym mamom spodobał się pomysł akcji: dzięki ich wsparciu, także czytelniczki ich blogów mogą dowiedzieć o warsztatach i wziąć w nich udział.

Na zdjęciu powyżej (od prawej): Karolina Kaliś z bloga Dwapluscztery.pl, Bożena Jędral (mama-trojki.pl), Magda Klimkowska, red. naczelna „Mamo, To Ja” i Marta Kusiak (Tosinkowo.pl)

Kto wziął udział w spotkaniu? Obejrzyj galerię!

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?