Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Spotkanie z literaturą - "Piszemy opowiadanie"

| aktualizacja: 13.04.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
kolory kurtury
22.04.2012r., godz.11:00 Stowarzyszenie Grupa Projekt i Klub Podushkowiec zapraszają na spotkanie z literaturą w ramach cyklu warsztatów dla dzieci i rodziców KOLORY KULTURY.
Starsze dzieci w wieku od 6-12 lat zapraszamy do udziału w zajęciach literackich "Piszemy opowiadanie", na których uczestnicy dowiedzą się, na czym polega praca pisarza oraz jak obudzić wyobraźnię i przy jej pomocy ożywić przedmioty.
Wspólnie sprawdzą, czy to możliwe, aby z jednego słowa wyrosła cała historia. Będą mieli okazję opowiedzieć o swoich doświadczeniach a potem – wspólnie z autorką książek dla dzieci – stworzyć na ich podstawie opowiadanie, która stanowić będzie podstawę scenariusza filmowego.

Warsztaty literackie są pierwszymi w bloku zajęć dla starszaków pod hasłem „Zabawy sztuką”. To początek pasjonującej przygody ze sztuką i zabawa w tworzenie niezwykłego filmu. Zajęcia poprowadzi Roksana Jędrzejewska – Wróbel, pisarka, doktor literaturoznawstwa Uniwersytetu Gdańskiego.

Wstęp wolny!
Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową na !!!nowy adres!!! : zapisy@kolorykultury.pl Temat maila: warsztaty literackie – starszaki; Treść: imię i nazwisko ( swoje i dziecka), wiek dziecka;

więcej info:
www.kolorykultury.pl
www.facebook.com/podushkowiec

Zajęcia odbędą się w Warsztatach Kultury przy ul. ks. J.Popiełuszki 5
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?