Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Spotkanie z psim psychologiem - Warsztaty dla dzieci od 4 lat

| aktualizacja: 03.12.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
kalimba
9.12.2012r., godz.10:00–11:30 Kurs dla dzieci, które mają psa lub bardzo chciałyby go mieć - spotkanie z psim psychologiem.
koszt (dziecko + rodzic): 35zł
Obowiązują zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imię i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
 
Na zajęciach dzieci nauczą się obowiązków, które będą ich obowiązywać kiedy w domu pojawi się pies. Rodzice przekonają się, że część pracy z psem mogą spokojnie powierzyć dziecku. Nauka karmienia, czyszczenie ząbków, wspólne spacery i wizyty u weterynarza, czesanie i zabawa z psem a także dziecięce pogaduszki o higienie i czystości naszych sierściaków. – to wszystko i o wiele więcej Opowiemy sobie o różnych psach aby dowiedzieć się który pies najlepiej pasowałby do waszej rodziny. Dzieci wychowywane z psami są bardziej towarzyskie i grzeczniejsze. Jednak aby pies cieszył całą rodzinę potrzeba podziału obowiązków – na warsztatach rodzice dowiedzą się na co wolno pozwolić dziecku a co powinni wykonywać sami. Dzieci nauczą się odróżniać bezpieczne zabawki dla psów od tych zagrażających im życiu. Poznają skład karm i naucza się wybierać to co najlepsze dla psa.
Warsztaty będą prowadzone z psim psychologiem w asyście dwóch Suń rasy beagle Kendi i Koko(które maja doświadczenie w przebywaniu w dziecięcym towarzystwie)
 
Po zakończeniu warsztatów każde dziecko dostanie dyplom młodszego odpowiedzialnego opiekuna!
 
Warsztaty poprowadzi psi psycholog Monika Gorbaczyńska w asyście dwóch Suń rasy beagle Kendi i Koko (które maja doświadczenie w przebywaniu w dziecięcym towarzystwie)  www.psiachata.pl
 
Na zajęcia wchodzimy bez żadnego picia i jedzenia, pies ma bardzo dobry węch więc każdy baton wyczuje ! Komórki wyłączamy na czas całego spotkania.
Rodzice są w sali z dziećmi ale siedzą z tyłu i obserwują, a dzieci uczestniczą w zajęciach. Będzie czas kiedy rodzice będą mogli zadawać pytania.
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Żoliborz, Warszawa
www.kalimba.pl
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?