Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Sunshine Kids


kategoria:

Od 15 do 36 kg


Ocena:
1 ocena

Cena: 399 zł
Opis produktu

Sunshine Kids, Fotelik samochodowy Monterey 2 Booster

Fotelik z regulacją oparcia zaprojektowany tak, aby najlepiej dopasować się do rosnącego dziecka o wadze 15-36 kg. Głębokie, wzmocnione osłony boczne pokryte pochłaniającą energię pianką EPS gwarantującą ochronę w przypadku zderzenia bocznego. Pokrętło z tyłu pozwala na regulowanie szerokości przez rozsunięcie oparcia w celu dopasowania do ramion dziecka aż do 50 cm szerokości. Regulowany zagłówek w 11-pozycjach umożliwia łatwe i dokładne dopasowanie do 16 cm wysokości. Fotelik jest mocowany na stałe, dlatego jest wyposażony w mocowania typu ISOFIX oraz przedni regulator, który umożliwia szybką i bezpieczną instalację. Może być używany zarówno w samochodach bez mocowania ISOFIX, jak i w samochodach wyposażonych w mocowanie ISOFIX lub LATCH (elementy mocowania ISOFAST chowają się we wnętrzu fotelika). Wydłużone siedzisko zapewnia dodatkowe wsparcie dla nóg i jest wykonane z amortyzującej pianki AirTek™ wyścielającej części boczne tak, aby zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Dwa głębokie uchwyty na kubki są specjalnie pogłębione i ustawione pod odpowiednim kątem, aby utrzymać napoje w pozycji pionowej. Fotelik można rozłożyć na płasko, co znacznie ułatwia przechowywanie. Fotelik otrzymał 4 gwiazdki w testach zderzeniowych ADAC.

Właściwości:
 • Pełny zakres regulacji – odpowiedni dla dzieci o wadze 15-36 kg i wzroście 96,5-160 cm.
 • Regulowana szerokość – rozsuwane tylne oparcie dopasowuje się do ramion dziecka do 50,8 cm.
 • Regulowana wysokość – oparcie głowy można łatwo i precyzyjnie ustawiać jednym ruchem ręki w 11 pozycjach do wysokości 16,5 cm.
 • Optymalna ochrona boczna dzięki systemowi SIDE IMPACT PROTECTION – duże osłony boczne i zagłówek pokryte pochłaniającą energię pianką EPS.
 • Pochłaniająca energię pianka AirTek™ zapewnia wyśmienitą amortyzację oraz pozwala na lepszy obieg powietrza zwiększający komfort jazdy.
 • Łatwy i bezpieczny montaż w samochodzie dzięki mocowaniu ISOFAST – pozwala na unieruchomienie przewożonego pustego fotelika (użycie ISOFAST jest opcjonalne).
 • Nachylone i wzmocnione siedzisko zapobiega tzw. nurkowaniu (ang. submarining), czyli wślizgiwaniu się dziecka pod 3-punktowy pas bezpieczeństwa.
 • Stożkowy kształt fotelika – właściwie dopasowuje się do rosnącego dziecka w każdym wieku.
 • Wydłużone siedzisko zapewnia komfort, odpowiednią amortyzację i wsparcie nóg.
 • Wysuwane uchwyty na napoje o zwiększonej głębokości utrzymują napoje w pozycji pionowej, zapobiegając rozlewaniu.
 • Dwie pozycje odchylenia do tyłu – wygoda i dopasowanie do większości profilowanych siedzeń samochodowych.
 • Gumowe podkładki pod siedziskiem – zwiększają stabilność fotelika i chronią tapicerkę samochodu.
 • Wysokiej jakości materiały – wstawki z praktycznej, oddychającej, siateczki w miejscach kontaktu fotelika z ciałem dziecka.
 • Zdejmowana tapicerka, którą można prać.
 • Łatwość przechowywania – zajmuje mało miejsca po złożeniu.

Waga: 7,1 kg
Oceny użytkowników produktu 

Sunshine Kids, Fotelik samochodowy Monterey 2 Booster

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-31 12:01

Wysokiej klasy fotelik dla starszych dzieci

Bardzo wygodny fotelik dla nieco starszych dzieci. Bardzo dobra osłona boczna, chroni dziecko. Pianka pochłania wszelkie wstrząsy podczas podróży i zderzeniu. Łatwy w montażu. Dziecko siedzi w nim komfortowo. Każda podróż w nim to przyjemność. Łatwo można regulować wysokość zagłówka i dostosować do dziecka podróżującego.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?