Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

SUPER BABIES - angielski dla maluchów od 2 do 3 lat

| aktualizacja: 03.12.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
kalimba
7,17,21.12.2012r., godz. 10:00 – 10:45 SUPER BABIES to nauka przez zabawę, to pobudzanie wszystkich zmysłów oraz wspomaganie u dzieci rozwoju inteligencji językowej, muzycznej, ruchowej i interpersonalnej poprzez obrazki, piosenki i zabawy wykorzystywane podczas zajęć.
Celem zajęć jest wprowadzenie dzieci w naukę języka angielskiego i osłuchanie się z tym językiem. Podczas zajęć wykorzystywane są ćwiczenia umuzykalniające i wykształcające poczucie rytmu, oraz stymulujące synchronizację półkul mózgowych, co według wyników wielu badań może przygotować mózg nie tylko do nauki czytania, ale również do nauki języka obcego. Dzięki zajęciom dziecko nabywa umiejętności słuchania i ma możliwość interakcji z innymi dziećmi w podobnym wieku, co stanowi świetne przygotowanie do przedszkola.
Zajęcia prowadzi Sylwia Latawska, z wykształcenia filolog – językoznawca, z doświadczenia lektorka i tłumaczka, z pasji wizażystka. Prywatnie mama 2.5 - letniej Nel, dzięki której odkryła zamiłowanie do pracy z dziećmi.

Koszt 1 zajęć w karnecie miesięcznym: 30 zł.
Zajęcia trwają 45 min.
zapisy: sylwia@twojawizazystka.com lub tel. 500 197 328
 
7 grudnia godz. 10:00
Christmas Tree
Tematem zajęć będzie choinka, kolorowa, którą wykonamy samodzielnie i udekorujemy bombkami, łancuchami i gwiazdą, ucząc się przy okazji ich nazw w języku angielskim.  Zaśpiewamy też Merry Christmas!
 
17 grudnia godz. 10:00
Santa Claus
Przyjedzie do nas Santa Claus na swoich saniach ciągniętych przez renifery. Będziemy dzwonić dzwoneczkami i sprawdzimy co Santa Claus ma w worku – czy to są prezenty? Bęzie dużo świątecznych słówek i piosenek.
 
21 grudnia godz. 10:00
Let's repeat!
Jingle bells, jingle bells, dzwonią dzwonki sań! Zawitają do nas aniołki i Mikołaj, renifery i candy cane. Będzie muzycznie, plastycznie, świątecznie, i bajecznie.
 
KALIMBA Kofifi

ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?