Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BabyOno


kategoria:

Zabawki kreatywne


Autor: fhdominik
Ocena:
4 oceny

Cena: 59 zł
Opis produktu

BabyOno, Zestaw sprzątaczki na wózku (odkurzacz na baterie)

Zestaw sprzątaczki na wózku (odkurzacz na baterie) BabyOno to zabawka dla wszystkich dzieci, które lubią pomagać rodzicom przy sprzątaniu. W zestawie jest odkurzacz na baterie, który wydaje dźwięk prawdziwego odkurzacza. Odkurzacz zasysa kulki dołączone do zestawu (imitacja śmieci), które trafiają do przezroczystego pojemniczka. Śmieci można wyjąć i ponownie odkurzać.
W skład zestawu wchodzą: wózek na kółkach, odkurzacz, rura, ssawka, śmieci, duża zmiotka, duża szufelka, mała zmiotka, mała szufelka, mop, gąbka, 3 pojemniczki (płyn do mycia). Wszystkie akcesoria można schować na wózku i wygodnie dojechać w każdy zakątek domu! 

Wymiary pudełka: 49cm x 36cm x 15cm
Całkowite wymiary zestawu (po złożeniu): 52cm x 29cm x 28cm Długość rury: 73cm

Gdzie można kupić: sklep internetowy zabawki-dominik.pl
Oceny użytkowników produktu 

BabyOno, Zestaw sprzątaczki na wózku (odkurzacz na baterie)

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-26 15:40

bawi i uczy

Taki zestaw powinna dostać każda dziewczynka i każdy chłopiec. Zabawka ta nie tylko bawi, ale również uczy utrzymywać porządek i czystość. Dzieci od najmłodszych lat powinny pomagać w obowiązkach domowych. Piękny kolorowy zestaw sprawia, że dziecko z przyjemnością zaczyna zwracać uwagę na kurz, piasek czy brud w najbliższym otoczeniu. Szczotka do zamiatania i szufelka mogą posłużyć dziecku do zmiecenia prawdziwego brudu. Odkurzacz bawi przede wszystkim. Odkurzacz brudu nie wciągnie, ale zrobione ze styropianu kulki tak. Niestety czasem dziecku trudno zebrać wszystkie kulki. Wymaga to odpowiedniego trzymania rurki. Zdarza się, że kulki zostają porozrzucane po pokoju gdy dziecku znudzi się zabawa. Zestaw ten jest bogato wyposażony. Wózek pozwalający przemieszczać się z całym sprzętem jest wygodny i lekki. Kolory przypadną do gustu każdej dziewczynce. Cena adekwatna do jakości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-15 11:28

Świetna

Jedna z najlepszych zabawek na rynku ponieważ nie tylko bawi ale i uczy dziecka obowiązków. Pokazuje czym się sprząta jak się sprząta. Jakość wykonania pozostawia trochę do życzenia ale myślę że kupując w tej cenie to i tak i tak zabawka jest bardzo atrakcyjna

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna
Katarzyna

2017-08-02 23:36

Zestaw sprzataczki

Sam pomysł super tylko wykonanie nie zupełnie! Mojej córeczki zestaw po tygodniu zabawy zepsuł się wózek kółko urwało się. Tak samo Kije od mopa i szczotki! Super kolory! Ale jakoś byle jaka. Fajnie że moza go samemu złożyć i naklejki zlozyc to też duży plus! I fajnie uczą się życia dzieci ze trzeba pomagać i tak dalej ale także uczą się że nic nie jest wiecznie i że czasami szkoda wydanych pieniędzy!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 21:00

zestaw elektryczny

Dzieci już od małego uczą się utrzymywania czystości w domu, sprzątania i segregowania zabawę.
Bardzo chętnie pomagają rodzicom w domowych obowiązkach. taki zestaw to coś idealnego dla takiego malucha.
Umożliwi mu pomaganie mamie i tacie a przy tym da poczucie samozadowolenia i spełnienia sie.
Moje dzieci bardzo często chętnie pomagają mi w domu pomimo, że niektóre narzędzia są dla nich zbyt ciężkie. Taki zestaw jak najbardziej spełni swoje zadanie

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?