Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Verco


kategoria:

Mleczka, balsamy, kremy, oliwki do ciała


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: (5 x 30 cm) 110 zł
Opis produktu

Sutricon, Silikonowe plastry na blizny

Silikonowe plastry na blizny Sutricon rozjaśniają i wygładzają bliznę oraz zmniejszają jej widoczność. Można je stosować zarówno w przypadku nowopowstałych blizn, jak również tych kilkuletnich. Skuteczność i bezpieczeństwo silikonu potwierdzono w badaniach klinicznych. Plastry są bardzo cienkie (o,25 mm), przezroczyste, wygodne w stosowaniu, nie brudzą odzieży. Dzięki swojej elastyczności dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała. Mogą je stosować alergicy na wszystkie obszary skóry, także te wrażliwe. 
W opakowaniu znajduje się 5 dużych plastrów (5 x 30 cm)

Gdzie można kupić: sklep internetowy sutricon.pl
Oceny użytkowników produktu 

Sutricon, Silikonowe plastry na blizny

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Sandra
Sandra

2016-12-10 20:50

To naprawdę działa!

Plastrów używałam po cesarce, chciałam zmniejszyć brzydką bliznę, która mi została po zabiegu. Już po kilku użyciach blizna była delikatniejsza i jaśniejsza, więc produkt spełnia swoje zadanie. Plastry się nie kleją, nie obcierają skóry, są higieniczne i łatwe w użyciu. Minusem jest wysoka cena, ale warto się skusić chociaż na jedno opakowanie, żeby przekonać się na własnej skórze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wojtek T
Wojtek T

2016-12-10 19:32

Warte swojej ceny

Plastry kupiliśmy zachęceni opiniami znajomych. Żona jest bardzo zadowolona, bała się, że plastry podrażnią delikatną skórę, ale nic takiego się nie wydarzyło. Jeden plaster jest na tyle duży, że można go z łatwością pociąć na kawałki i stosować tylko taki kawałek, jaki jest nam potrzebny, dzięki czemu nic się nie marnuje. Po kilku użyciach blizny są zdecydowanie mniej widoczne. Produkt wart swojej ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Danka
Danka

2016-12-09 11:36

Dobre, ale drogie

Nie oszukujmy się, cudów nie ma. Używam tych plastrów od 3 miesięcy. Choć podchodziłam do nich dość sceptycznie, efekty są. Rozstępy na brzuchu stały się jaśniejsze i mniej widoczne, choć oczywiście nie zniknęły całkowicie. Dużym plusem jest możliwość pocięcia plastrów na mniejsze kawałki (ja tak robiłam), dzięki temu mamy pewność, że stosujemy je tam, gdzie potrzebujemy. Dobry produkt, warto się skusić, chociaż cena może odstraszać.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?