Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jak widzi cię twoje dziecko? Zobacz świat z jego perspektywy! – film

| aktualizacja: 23.05.2017 | 0

Czy wiesz, że dla twojego dziecka jesteś całym światem? Zobacz, jak wygląda świat oczami dziecka – podoba ci się to, co widzisz?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(5)
Świat oczami dziecka na filmie
fot. YouTube/BrawnyTowels
Kiedy jest się dzieckiem, dorośli wyglądają jak olbrzymy! Dla każdego malucha najsilniejszym i najważniejszym z olbrzymów jest... mama. Zobacz, jak widzi cię twoje dziecko!

Rola matki w życiu dziecka

Z okazji Dnia Matki (który w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest w drugą niedzielę maja) amerykańska firma Brawny Paper Towels wydała reklamę pokazującą, jak wyglądają mamy z perspektywy dzieci. Maluchy i ich mamy pokazane są w sytuacjach, które zna każdy rodzic, takich jak karmienie, przewijanie dziecka, sprzątanie mieszkania czy wspólna zabawa.
 

"Inspiracją dla tej kampanii był nie tylko slogan firmy, ale również rola kobiety w naszym życiu i w społeczeństwie. Macierzyństwo jest pełne wyzwań, chcieliśmy pokazać siłę i witalność matek z perspektywy ich dzieci. Raz matka, zawsze gigant – to hasło w prosty sposób oddaje ten punkt widzenia, celebruje siłę kobiet" – powiedział Chuck McBride, jeden z twórców reklamy.

Podoba wam się przesłanie tej reklamy, że mamy zawsze będą dla swoich dzieci "gigantami"?

Zobacz także: Jak widzą świat dzieci z autyzmem? Mocna kampania!

Źródło: YouTube, creativity-online.com
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?