Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Gotowe wierszyki i życzenia świąteczne, które możesz wysłać SMS-em

| aktualizacja: 17.11.2017 | 0

Tym, z którymi nie uda ci się spotkać w Boże Narodzenie, warto wysłać wiadomość. Nie masz głowy do wymyślania życzeń? Podpowiadamy, co napisać!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Boże Narodzenie to czas składania sobie życzeń. Część z nich padnie przy świątecznym stole, ale nie z każdym widzimy się osobiście. Jeśli nie masz czasu, by do wszystkich zadzwonić osobiście, możesz wysłać życzenia SMS-em. Ale co napisać? Przygotowaliśmy różne propozycje, by ułatwić ci zadanie! Śmieszne i poważne, religijne lub rymowane wystarczy wybrać i wysłać do bliskich.

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok

Krótkie wierszyki będą idealne zarówno dla przyjaciół, znajomych, jak i rodziny. Możesz wybrać życzenia uniwersalne i w jednej wiadomości życzyć wszystkiego najlepszego zarówno z okazji Świat, jak i Nowego Roku, np.

„Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli,
gdy Stary Rok w Nowy się zamieni,
przyjmij gorące me życzenia,
niech się Ci spełnią wszystkie marzenia!”

Więcej życzeń na Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Śmieszne świąteczne SMS-y

Zabawne rymowanki o bombkach i aniołkach na pewno wywołają uśmiech na twarzach bliskich. Lekkie i niezobowiązujące życzenia możesz także umieścić na Facebooku razem ze świąteczną grafiką, np.

Trafionych prezentów,
Minimum zamętu,
Świątecznego nastroju,
Bez trudu i znoju
Życzy...”

Więcej wesołych świątecznych rymowanek.

Natomiast do osób z dużym poczuciem humoru warto wysłać „coś z jajem.” Oryginalne życzenia z pewnością zapadną w pamięć i sprawią wiele przyjemności, np.

„Wesołego Jajka! Oj, to nie ta bajka.
Przepraszam pomyłka - miała być choinka.”

Więcej śmiesznych życzeń.

Poważne życzenia na Boże Narodzenie

W niektórych sytuacjach zabawny SMS-es mógłby zostać źle odebrany, a nawet uznany za niestosowny. Do osób, których poczucia humoru nie jesteśmy pewni, czy do osób starszych wybierz raczej życzenia w poważnej odsłonie, np.

„Z okazji Bożego Narodzenia pragnę Wam życzyć, aby nie tylko świątecznie dni, ale również każde kolejne były przepełnione nadzieją, magią i spokojem.”

Więcej poważnych życzeń na Boże Narodzenie.

Religijne życzenia

Nie brakuje również pomysłów na SMSy religijne, które idealnie sprawą się w przypadku osób, które w okresie świątecznym szczególną uwagę przywiązują do wartości katolickich, np.

„Święto Bożego Narodzenia to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka.”

Więcej religijnych SMS-ów na Boże Narodzenie.

Zarówno poważne świąteczne życzenia, jak i te religijne możesz wykorzystać, wypisując na świąteczne kartki pocztowe. Choć w dzisiejszych czasach taka forma składania życzeń to rzadkość, wato wrócić do tej tradycji i wysłać świąteczny list z życzeniami.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?