Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Świeżaki, a może Lidlaki? Czy rodzice powariowali do reszty?

| aktualizacja: 12.09.2017 | 2

Czy moda na warzywne i owocowe maskotki panuje także w waszym domu? Macie już Świeżaki i polujecie na Lidlaki? Może czasami warto się zastanowić dwa razy zanim poddamy się kolejnej promocji i błaganiom dziecka? A może się mylę?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)

Zabawne jabłko - poduszka. Nasz typ. ARTandCAT, 84.50zł, dawanda.pl

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

Esme
Esme | 2017-09-17 12:40 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mamy świeżaki, ale w sumie to nic nas nie kosztowały, bo z uwagi na niższe ceny naszych ulubionych produktów i tak zakupy robimy w Biedronce. Kompletu córka nie ma, bo jednak Biedronka nie jest jedynym sklepem, w którym robimy zakupy. U nas się nie kurzą. Za to reszta pluszaków zaczęła się kurzyć więc zostały wyniesione na strych. Córcia konsekwentnie bawi się świeżakami codzienie lub prawie codzienie. Uwielbia je. Tak bardzo, że teraz już bezpośrednio z Chin kupujemy kolejne na okazje typu: urodziny czy Dzień Dziecka. Nigdy nie robiliśmy zakupów specjalnie, by mieć świeżaki więc to dla nas były sympatyczne prezenty do zakupów. Mam wrażenie, że szał ogarnia felietonistów i dziennikarzy, a nie rodziców, bo nie znam nikogo, kto by o te naklejki walczył czy zmienił zakupowe zwyczaje dla naklejek.

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Kasia
Kasia | Esme | 2017-09-17 20:40 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

To tak jak u nas. Nie mamy całej kolekcji a tylko kilka sztuk, na które udało się uzbierać naklejki. Nie robiłam w Biedronce specjalnie większych zakupów żeby dostać naklejki. Dla mnie to był tylko miły prezent 😉

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?