Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Uwaga - mocno chwyta za serce! Myślał, że jego syn zginął - VIDEO

| aktualizacja: 03.11.2017 | 3

Syryjczyk był przekonany, że jego syn został zabity podczas ataku chemicznego. Zobacz wzruszające spotkanie ojca z synkiem.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Ten bolesny i zarazem wzruszający film z Syrii pokazuje pełne emocji, spotkanie zrozpaczonego młodego ojca z synkiem. Syryjczyk myślał, że jego dziecko zginęło w ataku chemicznym.

7-minutowe nagranie zarejestrowane zostało w Zamalka (południowo - zachodnia część Syrii) i opublikowane na YouTube przez syryjskich aktywistów.

Film, który doprowadza widzów do łez, pokazuje młodego, wybiegającego z domu mężczyznę. Jego twarz wyraża radość i niedowierzanie. Młody rodzić jest w takim szoku, że kilku mężczyzn (prawdopodobnie jego krewnych lub sąsiadów) próbują go powstrzymać, zanim obejmie syna. Po krótkiej chwili zabierają dziecko od ojca i próbując go uspokoić, gdyż wydaje się on być bliskim omdlenia. 
 

Po niedługiej rozłące mały chłopiec w koszuli w różową krateczkę trafia w ramiona uszczęśliwionego taty.

Nawet widzowie nieznający ani jednego słowa po arabsku, wzruszają się bezgraniczną miłością ojca do syna. Rozumieją bowiem jego gesty, język ciała. Widzą łzy wzruszenia i głębokie spojrzenie mężczyzny w oczy dziecka, jakby chciał się upewnić, że nie jest to sen. Jego dziecko dla niego powróciło z martwych. Przeżył najgorszy koszmar, jaki może spotkać rodzica.

Ten materiał filmowy przedstawiający spotkanie szczęśliwego ojca z synem jest rzadkim, jasnym punktem w przerażającej sytuacji w Syrii.Zamalka leżąca na przedmieściach Damaszku, gdzie został nagrany film, jest jednym z miejsc straszliwej masakry prawdopodobnie z udziałem broni chemicznej, która pochłonęła około 1700 osób.
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

Marcin
Marcin | 2013-08-29 23:45 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jak gwałcą lub oblewają kwasem chrześcijańskie albo inne "niewierne" kobiety to krzyczą allahu agbar, jak szczęśliwie odnajdą dziecko krzyczą to samo... nie rozumiem.

Odpowiedz

jojo
jojo | 2013-08-29 15:42 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

tylko jest opis VIDEO - po co robicie ludzi w balona?

Odpowiedz

Mejdej
Mejdej | 2013-08-28 23:03 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

"Ludzie, ludziom zgotowali ten los". Jak, życie kilkaset bądz kilkatysięcy kilometrów od nas może się tak róznic? Dla nich to nie życie, to ciągłe czekanie w strachu o siebie i własną rodzinę, mimo, że nikt z nich nie zasłużył na taki los.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?