Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Pediatra z USA ostro o szczepionkach i autyzmie - film

| aktualizacja: 21.07.2016 | 27

Autyzm jest chorobą, z którą dzieci się rodzą, nie ma nic wspólnego ze szczepieniami. Najnowsze badania mówią, że wpływ na pojawienie się autyzmu nie mają szczepienia, tylko mieszkanie blisko autostrad, wiek ojca, a także... sama zmiana definicji autyzmu - mówi dr Marian Ołpiński, pediatra od kilku lat mieszkający w USA.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(7)
Dr Marian Ołpiński kilka lat temu wyjechał z Polski do USA, gdzie obecnie prowadzi praktykę lekarską. Z  rodzicami małych dzieci często rozmawia na temat szczepień.
Ostatnie badania pokazują, że za epidemię autyzmu może odpowiadać np. zanieczyszczenie środowiska. Dzieci kobiet, które mieszkają blisko autostrad, częściej chorują na autyzm.

W czerwcu 2016 r. dr Ołpiński był na Kongresie Lekarzy Polonijnych w Warszawie, gdzie dzielił się swoimi doświadczeniami z USA na temat rozmawiania z rodzicami na temat szczepień.

Zobacz też filmy:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (27)
avatar

m
m | 2016-09-07 11:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

do n - bzdury to Ty wypisujesz. Obejrzyj Vaxxed i pomyśl. szczep córki, a jakże.

Odpowiedz

n
n | 2016-08-07 09:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Trzeba szczepić dzieci!!! Mam corke ktora ma 6 lat i otrzymała wszystkie szczepionki jakie sa mozliwe i bardzo dobrze sie rozwija,druga corka tak samo. Wiec autyzm od szczepionki ze powstaje to bzdura. Dzisiaj taka moda,ze rodzice nie szczepia dzieci.

Odpowiedz

mk
mk | 2016-07-28 15:23 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Czy ten "doktor" ma dyplom???? Jak wytłumaczyć "bezpieczeństwo szczepionek" po podaniu której dziecko przestaje mówić, ma niedowład nóg i uwstecznia się intelektualnie? Nie było w szczepionkach rtęci? Przeczytaj sobie skład. Oczywiście po wielu wypadkach śmiertelnych wśród niemowląt wycofano rtęć zastępując ją ...aluminium - silna neurotoksyna toksyna niszcząca mózg dziecka. Pomijam fakt, że szczepionki wytwarza się z innych organizmów (małpy, obumarłe płody) wraz z ich DNA i ich chorobami,

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Mamusiaaa
Mamusiaaa | mk | 2016-08-07 14:34 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Teraz szczepionki są syntetyczne A nie biologiczne jak kiedyś!!!!!!!ja zaszczepilam swoje dziecko przeciw pneumokoka które min wywołują zapalenie mózgu i co..... po nie spełnia miesiącu u mojego męża w pracy 2 kolegów z którymi dzieli pokój zachorowania na zapalenie mózgu! !!!!!!!odetchnelam z ulgą ze mały dostał pierwszą dawkę zanim oni zachorowali

Odpowiedz

tom
tom | Mamusiaaa | 2017-04-17 00:39 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nooo mamusia! SyntetycZne??? A moze nylonowe? Horror!co za nieuki!

Odpowiedz

Angel
Angel | mk | 2016-08-07 18:08 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Skąd tak takie wiadomości? Masakra! Skąd wy to ludzie bierzecie..

Odpowiedz

AS
AS | 2016-07-04 16:59 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

brawo!!!
W końcu trzeba wybić niedouczonym rodzicom z głowy, że szczepienia to podstawa!!!! Szczepienia chronią a nie szkodzą!!! Zaszkodzić mogą rodzice, którzy naczytali się jakichś bzdur i swoim działaniem świadomie narażają zdrowie swoich dzieci, nie szczepiąc ich.

Trzeba szczepić dzieci!!!!

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

rt
rt | AS | 2016-09-07 11:50 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Przykro mi, zaklinasz deszcz. Każdy organizm jest inny i inaczej może zareagować na szczepienie w każdej dawce. To jest podstawa. Reszta to nieświadomość póki nic się nie dzieje..

Odpowiedz

tom
tom | AS | 2017-04-17 00:41 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja jednak proponuję szczepić rodziców...

Odpowiedz

Justyna
Justyna | AS | 2017-09-23 17:10 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Sama jesteś niedouczona! Inteligentna się znalazła!

Odpowiedz

Lidka
Lidka | 2016-06-30 23:04 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

O matko, czytając wasze wpisy, to cud, że wszyscy jeszcze żyją, i że szczepionki nie spowodowały śmierci milionow osób, ... patrząc na liczbę osób zaszczepionych.
Posłuchajcie ze zrozumieniem, co ten doktor mówi.

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

rt
rt | Lidka | 2016-09-07 11:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Spowodowały, a jakże.. Poszukaj nawet w wujku googlu..

Odpowiedz

Zocha
Zocha | 2016-06-30 13:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wiek ojca, autostrady, kto Ci zapłacił? Zaszczep się na wszystko co się da. Ciekawe jak podziękują Ci synowie jak uszkodzisz dzieci?

Odpowiedz

Kasia
Kasia | 2016-06-30 13:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Co za konował, to daj mi z powrotem zdrowia dla siebie i dla rodziny!!!!

Odpowiedz

Olga
Olga | 2016-06-30 13:29 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

"Autyzm jest diagnozą zachowań. W celu otrzymania diagnozy "Autyzm", dziecko musi wykazywać pewną liczbę zachowań w określonym przedziale czasowym. Jeśli on lub ona tego nie zrobi, diagnoza "autyzm" nie jest uzasadniona.
Nie ma badania krwi na "autyzm".
"Autyzmu" nie można potwierdzić lub wykluczyć na podstawie analizy laboratoryjnej. To ściśle diagnoza behawioralna.
Dlatego wszystko, co powoduje uszkodzenia fizjologiczne nie może bezpośrednio być przyczyną autyzmu.
Także... Szczepionki nie mogą być przyczyna autyzmu. Szczepionki powodują inne rzeczy .
Szczepionki mogą powodować zapalenie mózgu. Szczepionki mogą powodować drgawki. Szczepionki powodują niedobory immunologiczne systemowe. Szczepionki mogą powodować problemy żołądkowo-jelitowe.
Zapalenie mózgu powoduje wahania nastroju. Zapalenie mózgu powoduje bardzo silny ból. Zapalenie mózgu powoduje nieuwage i impulsywność. Zapalenie mózgu wywołuje agresję. Zapalenie mózgu powoduje problemy z utrzymaniem równowagi i trudności związanych z własnym środowiskiem.
Napady drgawek mogą powodować wahania nastroju. Napady drgawek mogą być przyczyną nieuwagi i impulsywności. Napady drgawek mogą powodować omdlenia.
Immunologiczne braki systemowe mogą spowodować, że dzieci maja częstsze infekcje bakteryjne, takie jak infekcje ucha, infekcje górnych dróg oddechowych.
Immunologiczne braki systemowe mogą spowodować u dzieci częstsze infekcje wirusowe, takie jak zapalenie jamy ustnej, "gorączki nieznanego pochodzenia", wysypki, wirusowe zapalenie spojówek, pokrzywkę, choroby przewodu pokarmowego i infekcje wirusowe, które powodują wymioty i biegunkę.
Immunologiczne braki systemowe mogą spowodować dzieci są bardziej wrażliwe na "wszystko, co się dzieje wokół" i mają większe trudności, niż ich rówieśnicy.
Uszkodzenie przewodu pokarmowego ze szczepionek powoduje biegunkę. Uszkodzenie przewodu pokarmowego ze szczepionek powoduje nudności, wymioty, refluks, a także niedawno odkryta chorobę obecnie znana jako GERD (chorobę refluksowo-przełykową).
Jelitowa uszkodzenie od szczepionek powoduje zwiększoną podatność na wirusy i bakterie, co prowadzi do zwiększonego podawania antybiotyków, co prowadzi do przerostu drożdży chorobotwórczych.
Przerost drożdży chorobotwórczych prowadzi do nadmiernej przepuszczalności jelit (zespół nieszczelnego jelita).
Przerost drożdży chorobotwórczych prowadzi do zaparć. Przerost drożdży chorobotwórczych prowadzi do alergii pokarmowych. Przerost drożdży chorobotwórczych prowadzi do wykwitów skórnych, "pijanego, głupiego zachowania", nieuwagi i impulsywności, apetytu na chleb, cukier, lody, mleko, i węglowodany.
Technicznie rzecz biorąc, szczepionki nie powodują autyzmu, ponieważ teoretycznie nie ma czegoś takiego jak autyzm.
Szczepionki powodują masę podstawowych warunków fizycznych, które powodują ból, uszkodzenia układu nerwowego, zaburzenia układu immunologicznego, uszkodzenia przewodu pokarmowego oraz przerost drożdży - wszystko to razem powoduje objawy w zachowaniu, które prowadzą do diagnozy "autyzm".
Uszkodzenie przewodu pokarmowego jest najbardziej oczywistym wynikiem uszkodzenia poszczepiennego.
Gdy wcześniej zdrowe dziecko nagle zaczyna mięć wiele wodnistych i bardzo śmierdzących biegunek, a to zdarza się wkrótce po otrzymaniu szczepionki, to jest godne uwagi jako "niepożądane odczyny poszczepienne." Co nie jest tak oczywiste jak to, że gdy jelito dziecka jest trwale uszkodzone, on lub ona nie jest już w stanie wchłaniać składników odżywczych niezbędnych do wytworzenia neuroprzekaźników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania mózgu. Tak więc, dziecko powoli rozwija wahania nastroju, trudności ze snem, trudności w uczeniu się - kilka miesięcy później, kwestie te nie są uznawane za szkody związane ze szczepionkami. Jednak początkowe uszkodzenie nastąpiło wiele miesięcy wcześniej.
[...]
Uszkodzenie przewodu pokarmowego powoduje zaburzenia wchłaniania składników odżywczych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania mózgu.
Zaburzenia wchłaniania niezbędnych składników odżywczych powoduje zaburzenia układu immunologicznego , drgawki, encefalopatia, itd itp... i to właśnie prowadzi do ostatecznej diagnozy "autyzm".
(Podziękowanie dla Marlene za tłumaczenie - przyjmujemy uwagi jeśli nie jest precyzyjne.)
Źródło i dowody naukowe. vaxtruth org

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Magda
Magda | Olga | 2017-01-03 13:39 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jakbym czytala o swoim synu

Odpowiedz

Ola Sz
Ola Sz | 2016-06-28 13:30 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Pani Elu, czemu nie pisze Pani pod jednym nickiem i udaje Pani dwóch komentujących? Co do tematu, jest mi strasznie przykro, gdy słyszę rodziców uwazajacych się za mądrzejszych od lekarzy i naukowców oraz narażających życie i zdrowie swoich dzieci. Moje dziecko szczepię i mam nadzieję, że kiedy rozpocznie edukację, w jego klasie nie będzie niezaszczepionych dzieci. Pomijając już ryzyko, jakie stwarzają dla innych, nie chcę mieć doczynienia z ich przytępymi rodzicami.

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

rt
rt | Ola Sz | 2016-09-07 11:55 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

czyta Pani ulotki szczepionek? Najwyraźniej nie. Dla mnie to Pani jest przytępym rodzicem. Nawet Pani nie wie ile dzieci ma odraczane szczepienia, (niekiedy na zawsze). Nie wie Pani, że obraca się Pani wśród dzieci z powikłaniami i niepełnym kalendarzem szczepień bo po prostu nie mogą być szczepione. Bóg Panią rozliczy za Pani myślenie o bliźnich. :)

Odpowiedz

Justyna
Justyna | rt | 2017-09-26 23:23 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Sama jesteś przytępa! A Boga do tego nie mieszaj!!!

Odpowiedz

zana
zana | Ola Sz | 2017-04-17 00:52 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

A czego boisz sie olu,przecie szczepilas wiec twoje dziecko podobno jest odporne. Szczepić i bać się choroby?to p9 co szczepić?

Odpowiedz

Elżbieta
Elżbieta | 2016-06-28 12:09 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

SKORO SZCZEPIONKI NIE POWODUJĄ SKUTKÓW UBOCZNYCH TO PRZED SZCZEPIENIEM PODAJCIE LEKARZOWI ZAŚWIADCZENIE (dostępne w sieci) DO PODPISANIA, ŻE SZCZEPIONKA NIE POWODUJE SUTKÓW UBOCZNYCH, M.IN. AUTYZMU. Nikt Wam tego nie podpisze. I nie potrzeba więcej dowodów!

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

lil
lil | Elżbieta | 2016-06-30 01:02 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Oddychanie spalinami też powoduje skutki uboczne. Jedzenie współczesnej żywności też

Odpowiedz

też Elżbieta
też Elżbieta | Elżbieta | 2016-07-07 18:35 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Czy widziała Pani kiedykolwiek ulotkę jakiegokolwiek leku?? i rozdział pod tytułem "możliwe skutki uboczne/działania niepożądane"? Praktycznie nie ma żadnego leku, który nie miałby skutków ubocznych. Przy szczepionkach będą to najczęściej reakcje w miejscu wstrzyknięcia typu zaczerwienienie i ból, choć oczywiście, że mogą się pojawić i dużo poważniejsze, choć te są na szczęście bardzo rzadkie.
Ale wracając do "zaświadczenia", o którym Pani wspomina- gratuluję pomysłu kretynowi, który go stworzył. I proponuję, żeby przestał brać jakiekolwiek leki, bo również mają skutki uboczne i żaden lekarz, farmaceuta ani minister nie podpisze mu zaświadczenia, że ich nie będzie

Odpowiedz

Mamusiaaaa
Mamusiaaaa | Elżbieta | 2016-08-07 14:39 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

To tak samo jak dach nauczycielowi do podpisu zaświadczenie ze wasze dziecko wszystkiego się nauczyć w szokiem na 5

Odpowiedz

mar
mar | Elżbieta | 2016-08-26 07:49 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Z tego, co przeczytałam w artykule nie wynika, że szczepienia nie maja skutków ubocznych, a jedynie, ze nie powodują autyzmu. Wystąpienie objawów że spektrum autyzmu po zaszczepieniu dziecka następuje dlatego, że po pierwsze, autyzm się rozpoznaje w okolicach 3 roku życia, a to też jest okres szczepień. Autyzm poza tym nie wystąpi u całkiem zdrowego dziecka. Szczepienia nie wywołują autyzmu! One mogą ewentualnie przyspieszyć rozwój choroby. Ale napewno nie ją wywołać.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?