Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Bezpłatne warsztaty dla rodziców o szczepieniach

| aktualizacja: 21.09.2015 | 0

Zapisz się na bezpłatne warsztaty poświęcone szczepieniom dzieci. Specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące szczepień.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
szczpienia dzieci
fot. Fotolia
Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty dla rodziców, które odbędą się 21 marca (sobota) o godz. 10 w Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL w Wilanowie. Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom dotyczącym szczepienia dzieci najmłodszych.

Jest to drugie z rozpoczętego w lutym cyklu warsztatów spotkanie dla rodziców, podczas których mogą nie tylko wysłuchać wykładu, ale także wziąć aktywny udział w dyskusji. Pierwsze zajęcia zostały poświęcone etapom wczesnego rozwoju noworodka pod okiem neurologa. Z rodzicami rozmawiała dr n. med. Grażyna Banaszek z Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL w Wilanowie. Tematem najbliższych zajęć są szczepienia dzieci. Poprowadzi je specjalista pediatra i neonatolog dziecięcy – dr n. med. Krystyna Bober-Olesińska z Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL w Wilanowie.

W warsztatach mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani. Najbliższe spotkanie skierowane jest szczególnie 
do rodziców najmłodszych dzieci oraz tych, którzy czekają na narodziny potomstwa.
Zajęcia będą składać się 
z dwóch części (każda ok. 40 minut) – wykładu i części warsztatowej. Podczas spotkania obecni i przyszli rodzice dowiedzą się m.in.:
  • Dlaczego warto szczepić noworodki i niemowlęta?
  • Jak wygląda aktualny Program Szczepień ochronnych?
  • Jakie są wskazania i przeciwwskazania dla szczepień dzieci urodzonych przedwcześnie?

Liczba miejsc dla osób zainteresowanych udziałem w warsztatach jest ograniczona. Zapisów można dokonywać telefonicznie, pod nr tel.: 22 355 24 24 lub osobiście w Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL, przy al. Rzeczpospolitej 1 w Warszawie.

Zobacz także: Mamy dyskutują o szczepieniach
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?