Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Szczepionki są posądzane nie tylko o autyzm, lecz także o… raka! – film

| aktualizacja: 26.07.2016 | 16

Kiedyś usłyszałem w gabinecie: "Panie doktorze, przeczytałem, że w tej szczepionce firmy farmaceutyczne wszczepiają komórki nowotworowe, które zostaną uruchomione po 40 latach". I że w szczepionkach są mikroczipy, które pozwalają rządom kontrolować obywateli - dr Marian Ołpiński, pediatra, prosto i emocjonalnie o szczepieniach.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Przeciwnicy szczepień twierdzą, że lekarze namawiają do szczepień, bo działają pod dyktando firm farmaceutycznych.
Ostro i emocjonalnie odpowiada na takie sugestie dr Marian Ołpiński, pediatra, który kilka lat temu wyjechał z Polski, a teraz prowadzi prywatną praktykę w USA.

Zobacz też filmy:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (16)
avatar

Abigail
Abigail | 2016-10-04 09:33 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jeżeli nie szczepicie dzieci bo ryzyko zachorowania na te choroby jest male a organizm sam zwalczy wirusy/bakterie to jeśli wasze dziecko zachoruje na zapalenie opon mózgowych czy zapalenie płuc nie podawajcie dzieciom antybiotyku Organizm zwalczy przeciez chorobę sam, lekarz i koncerny nie zarobią No i powikłania po antybiotyku nie wystąpią

Odpowiedz

Just
Just | 2016-09-06 00:06 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

PROPAGANDA i tyle... na szczęście rośnie świadomość ludzi :)

Odpowiedz

iza
iza | 2016-07-30 00:27 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie wiem czy osoba podpisujaca sie firewolf skończyła podstawówkę? Powiem tak : nie szczep, ale hak dzuecko zachoruje na gruźlicę to lecz je na własny koszt. Płać za szputal sanatorium leki, a jak dajesz przykład Ukrainy, to popatrz co tam się dzieje.

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Basia
Basia | iza | 2016-08-31 10:32 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Czy wiesz skąd pojawia się gruźlica ? To nie jest żadna magiczna choroba spadająca na wybraną osobę z nieba. Gruźlica to choroba osób niedożywionych i będących w zamknięciu przez cały dzień (nie wychodzenie na świeże powietrze i słońce) np. pracowników pracujących po 12 h w ciągu dnia. Będąc zaszczepionym również jesteś na nią narażony bo szczepionka nie daje Ci gwarancji niezachorowania a tylko łagodniejszego przejścia choroby.

Odpowiedz

iza
iza | Basia | 2016-09-22 13:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Tak, tak, gruźlica bierze się zamknięcia... Tylko chyba z zamknięcia się na wiedzę... m.in. o prątkach, Basiu....

Odpowiedz

firewolf
firewolf | 2016-07-26 21:29 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

a ja mam na to taką odpowiedź - szczepionka to gwarantowany zysk - lepiej zastraszać i szczepić i mieć gwarantowany olbrzymi zysk niż żadnego. Polio ostatni raz wystąpiło w Polsce 40 lat temu, więc kogo by pan doktor leczył? Wyszczepialność na gruźlicę na ukrainie to ponoć jedynie 15%, a nie zauważyłem fortun robionych na chorych na gruźlicę. Bez szczepionek organizm ludzki sam by się uzbroił bez pomocy, no bo co robi szczepionka? Pobudza system immunologiczny, system tworzy przeciwciała, więc jaka jest różnica czy to stanie w czasie choroby czy przez podanie szczepionki? Poza sposobem wprowadzenia do organizmu - szczepionka - bezpośrednie, a bakterie z zewnątrz przez naturalne bariery organizmu które dodatkowo chronią przed chorobami. Jeśli organizm może się uodpornić na chorobę ze szczepionki, to pewnie poradzi sobie z nią gdy go zaatakuje, tyle że w sposób naturalny!

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Kornelia
Kornelia | firewolf | 2016-10-04 09:28 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wiesz po co są szczepionki? Żeby szybciej łatwiej i bez komplikacji pokonać chorobę bo masz już gotowe przeciwciała Przyklad mój wlasny: jestem osobą młodą Nie minęło dużo czasu od moich ostatnich szczepien Zarazilam się krztuscem Choroba trwała 3 miesiące Zniosłam ją stosunkowo dobrze i szybko wyzdrowialam Straszna choroba kto przeszedł ten wie Kiedyś na krztusca dzieci umierały Te choroby przeciwko którym są szczepionki naprawdę istnieją Wiele z nich jest okresowo zawlekanych do Polski z krajów wschodnich Nie pamiętacie jak w Niemczech zmarła na odrę nieszczepiona dziewczynka? Jasne ze organizm może potencjalnie zwalczyć chorobę sam ale trwa to długo i powikłania zdarzają się częściej niż po szczepionce Jeśli zaszczepimy milion dzieci na polio I zarazimy milion dzieci wirusem polio W której grupie będzie więcej zgonów i powikłań?

Odpowiedz

nie-świadoma matka
nie-świadoma matka | 2016-07-12 15:53 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Aż dziw, że wszyscy nie mamy jeszcze autyzmu, skoro te szczepionki takie złe. Byliśmy wszyscy nimi szczepieni, i to gorszej generacji, to według was wszyscy mamy autyzm. I raka. I rządy nami sterują mikroczipami. Co za bzdury opowiadacie!
Brawo za odwagę dla lekarza!

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Basia
Basia | nie-świadoma matka | 2016-08-31 10:35 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wystarczy odpowiedzieć sobie na ile szczepień byłam szczepiona jako dziecko i jaki jest kalendarz szczepień obecnie - otwierają się oczy :)
Okaże się, że 30 mln Polaków jest zagrożeniem bo jest nie szczepionych na większość chorób, na które teraz się szczepi. Dla przykładu mój mąż miał 2 szczepionki i jest okazem zdrowia, ja miałam 8 a obecnie w ciągu dwóch lat dzieci otrzymują nawet ponad 40.

Odpowiedz

mela
mela | nie-świadoma matka | 2016-09-08 23:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

wiele lat temu mieliśmy tylko kilka pojedynczych szczepionek ...dzisiaj ilość wzrosła do 30, sa tzw. kombajny a w szczepionkach są trucizny, rtęć aluminium polisorbat 80 itd, które są silnymi neurotoksynami i uszkadzaja układ nerwowy

Odpowiedz

Dr
Dr | nie-świadoma matka | 2016-10-04 09:46 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Brawo dla Pani Te wszystkie poglądy które głoszą antyszczepionkowcy często słyszę w podobnej formie od ludzi psychicznie chorych leczonych na oddziałach zamkniętych ( spisek, sterowanie czipami, wszczepienia komórek nowotworowych) Na urojenia medycyna ma specjalne leki...

Odpowiedz

Iii
Iii | 2016-07-11 15:00 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Pan doktor musi poczytac zanim bedzie opowiadal bzdury rodzicom. Jest mnostwo opublikowanych badan, z ktorych jasno wynika ze uszkodzenia poszczepienne aka autyzm to realia wielu rodzin.

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Ja
Ja | Iii | 2016-07-28 14:58 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie zaszczep syna na świnkę.....będzie wdzięczny za darmową antykoncepcję do końca życia :)

Odpowiedz

k.
k. | 2016-07-10 07:15 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Pogadajcie z rodzicami na onkologii dzieciecej i zapytajcie ich o podejrzewanie związku przczynowo skutkowego między szczepieniem a chorobą ich dziecka....

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Robert
Robert | k. | 2016-10-04 09:41 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Prawda jest taka ze tacy rodzice obwiniają wszystko i wszystkich za chorobę dziecka Tymczasem nowotwory u dzieci są uwarunkowane genetycznie Sami ten gen przekazali lub sam sie u dziecka zmutowal Mutacja DNA czlowieka zachodzi samiostnie i nieustannie Dziecko praktycznie rodzi się z genem który wywołuje nowotwór U dorosłych większy wpływ ma środowisko np palenie papierosów i to na co narażamy organizm przez całe życie Są tacy szczęściarze ze na raka nie zachoruja bo mają dobry zestaw genów Za głupotę ludzi odpowiada ich niedouczenie i jakieś zabobony

Odpowiedz

Swiadoma mama
Swiadoma mama | 2016-07-09 21:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

A zaszczepi Pan dr swego wnuka na HPV szczepionka przeciw rakowi szyjki macicy która ma wejść do obowiązkowego kalendarza szczepien? Bo wnuczka to pewnie Pan zaszczepi mimo licznych zgłoszonych skutków ubocznych w Chinach gdzie szczepiona na to ba potęgę.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?