Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Co powinno znaleźć się w szkolnej wyprawce dziecka?

| aktualizacja: 04.08.2015 | 3

Choć do 1 września zostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz skompletować szkolną wyprawkę dla dziecka. Dzięki temu możesz uniknąć stania w kolejkach, a przy okazji - pomóc innym dzieciom.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Kup szkolną wyprawkę i pomóż dzieciom

Kredki, farby, zeszyty, blok rysunkowy - to tylko część rzeczy niezbędna przedszkolakowi czy pierwszoklasiście. O skompletowaniu szkolnej wyprawki dla dziecka warto pomyśleć już teraz - w sklepach jest mniejszy tłok, a w dodatku można pomóc innym dzieciom. Jak? Bardzo prosto: wystarczy kupić wszystkie przybory szkolne w sieci sklepów Biedronka.

Biedronka i UNICEF

Sieć Biedronka wspólnie z firmą St. Majewski przygotowała specjalną linię produktów z logo UNICEF. Część kwoty uzyskanej ze sprzedaży producent przekaże na światowe programy UNICEF. Akcji towarzyszy konkurs plastyczny dla dzieci „Razem idziemy do szkoły”.

W ofercie produktów z logo UNICEF, obecnej od 3 sierpnia w ramach akcji „Czas na szkolną przygodę, cz. I”, w wybranych sklepach Biedronka dostępne będą artykuły papiernicze. Wyprawka szkolna z logo UNICEF stworzona dla Biedronki to produkty, których sprzedaż stanowi jedno ze źródeł finansowania działań organizacji na rzecz dzieci w najbiedniejszych krajach na świecie. Produkty sygnowane logo UNICEF z założenia powstają przy zachowaniu światowych norm odpowiedzialności społecznej, zdefiniowanych przez organizację, w tym przede wszystkim przy całkowitym wykluczeniu pracy dzieci. UNICEF zwraca także uwagę na proces produkcji stosowany przez swoich partnerów pod kątem ekologii.

Konkurs „Razem idziemy do szkoły”

Inauguracji sprzedaży produktów UNICEF będzie towarzyszyć konkurs „Razem idziemy do szkoły” z wyjątkowymi nagrodami. Aby wziąć w nim udział, należy w Biedronce zakupić produkt z logo UNICEF i przygotować pracę plastyczną pt. „Mój rówieśnik na drugim końcu świata”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: zwiedzanie Fabryki Kredek Bambino w Pruszkowie, warsztaty w siedzibie UNICEF Polska w Warszawie, a także 100 tabletów Samsung oraz 1 000 opakowań kredek Bambino. Dodatkowo 36 najlepszych prac zostanie opublikowanych w prestiżowym kalendarzu firmy St. Majewski na 2016 r. Zostanie on wydany w nakładzie min. 10 000 egzemplarzy i będzie dystrybuowany w szkołach i przedszkolach na terenie całego kraju.

A co można znaleźć w szkolnej ofercie Biedronki? Obejrzyj galerię i skompletuj wyprawkę dla dziecka już dziś.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

Magda
Magda | 2015-08-30 20:29 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Bardzo fajna akcja, którą również wspieramy. Farby i kredki dzieci chciały mieć z ulubionymi bohaterami ale bloki i zeszyty wybrały z logo Unicef żeby choć trochę pomóc biednym dzieciom. A przy okazji kupując te produkty (z logo UNICEF) można wziąć udział w konkursie plastycznym i wygrać super nagrody, my próbujemy swoich sił i prace już od wczoraj się tworzą.

Odpowiedz

Alina
Alina | 2015-08-30 14:20 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Świetna inicjatywa - i dla dzieci i... dla mam, które mogą pomóc również innym dzieciom. Na pewno się dołączymy. :)

Odpowiedz

eliza
eliza | 2015-08-28 21:26 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Bardzo fajny konkurs, produkty do wyprawki już kupiłam, część z logo UNICEF, w weekend spróbujemy stworzyć jakąś pracę konkursową :)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?