Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Szok! Noworodek znaleziony pod asfaltem

| aktualizacja: 30.11.2015 | 4

Kobiety usłyszały płacz dziecka. Wezwały policję. Dalszy bieg wydarzeń wszystkich zaskoczył.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Noworodek znaleziony pod asfaltem
fot. CNN
Policjanci z Los Angeles znaleźli noworodka pod asfaltem! 
Amerykańskie media w weekend żyły tą wstrząsającą historią. Aż ciężko uwierzyć, że można być tak okrutnym.

W piątek wieczorem dwie siostry, mieszkanki Compton (w Los Angeles) podczas przechadzki jednym z popularnych deptaków usłyszały nietypowy odgłos, który je zaniepokoił.
- Czy słyszysz dziecięcy płacz? - wspomina jedna z sióstr. A ja na to: " Nie wiem, może to być kot. A moja siostra powiedziała: "Nie, to jest płacz dziecka."

Zaniepokojone kobiety nie były w stanie zlokalizować, skąd dochodzi płacz, więc wezwały policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze z niedowierzaniem i przerażeniem odkryli miejsce, z którego docierały dźwięki. Płacz dochodził spod ziemi, w miejscu, w którym stali. Część asfaltu była skruszona. Policja w tym miejscu zaczęła go usuwać. Pod nim znaleźli zmarzniętego, ale żywego noworodka. Wydobyli na powierzchnię małą dziewczynkę zawinięta w kocyk. Policja twierdzi, że dziewczyna urodziła się nie więcej niż  w ciągu ostatnich 36 do 48 godzin. Miała ogromne szczęście, że przeżyła.

- Wiemy, że jeśli dziecko spędziłoby tam noc, w tych warunkach, nie przetrwałoby - powiedział sierżant Jaramilla z amerykańskiej policji. Jeśli rodzice dziecka zostaną odnalezieni, grozi im proces o usiłowanie zabójstwa.

Czy wiesz, że rocznie 300 dzieci jest porwanych przez rodziców!
 
Źródło CNN
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (4)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?