Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Szybka reakcja tego mężczyzny uratowała życie noworodka!

| aktualizacja: 28.10.2016 | 2

To, co zrobił ten pracownik szpitala, jest niewiarygodne – zobaczcie film!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
mężczyzna uratował noworodka
fot. screen z youtube.com Update News Network
Ten  film to dowód na to, że czasem wystarczy chwila nieuwagi by doszło do nieszczęścia!

Świeżo upieczony tata poszedł do rejestracji, by odebrać wypis ze szpitala. W prawej dłoni niósł fotelik samochodowy, w którym umieszczony był noworodek. Niestety tata zapomniał o tym, by przypiąć maluszka! Gdy chciał postawić fotelik na kontuarze, by mieć obie ręce wolne do wypełnienia dokumentów, fotelik nie wiedzieć czemu przechylił się, a dziecko zaczęło spadać na ziemię. 

To był prawdziwy cud, że mężczyzna obsługujący pacjentów w rejestracji, zareagował tak błyskawicznie i jedną ręką złapał noworodka! Szybkość jego reakcji, a także to, że dziecku nic się nie stało, jest nieprawdopodobne!Pracownik szpitala po złapaniu dziecka przytulił je mocno do siebie i poczekał, aż ojciec maluszka dojdzie do siebie. Nietrudno zrozumieć co musiał czuć w takiej chwili świeżo upieczony tata, który przez własną bezmyślność, naraził swoje ukochane maleństwo na tak poważne zagrożenie.

Strach pomyśleć, co mogłoby się stać z tak maleńką istotką, gdyby spadła z lady z wysokości zapewne 2-3 metrów na podłogę. Siła uderzenia mogłaby okazać się dla niego nawet śmiertelna! Ktoś musiał postawić tego mężczyznę na drodze tej rodziny.

Pamiętajmy o tym, by przypinać dziecko w foteliku bez względu na jego wiek. Rozumiemy, że tacie mogło się zdawać, że noworodek nie rusza się na tyle, by wypaść z dość głębokiego przecież fotelika, ale zawsze pozostaje kwestia potknięcia się, przewrócenia, czy popchnięcia przez kogoś. Pasy w fotelikach to podstawa i nie można o tym zapominać!

Pamiętacie o zapianiu pasów, gdy przenosicie dziecko w foteliku?

Foteliki dla niemowląt - opinie, ranking
Jak przewozić dziecko w samochodzie  - test bezpieczeństwa

źródło: essentialbaby
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

katrin
katrin | 2016-09-24 10:07 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

dokładnie o tym samym pomyślałam meg 2-3 metrowy to chyba byłby mur obronny...

Odpowiedz

meg
meg | 2016-09-22 18:40 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Przepraszam bardzo ale w zyciu nie widzialam lady na wysokosci 2-3 m... Czlowiek ma mniej wiecej 160-190cm a lada musi byc nizsza

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?