Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Ta akcja podbija Internet – dzieci z CZD na to czekają…

| aktualizacja: 23.11.2016 | 0

"To jedyny oddział Centrum Zdrowia Dziecka, który nawet przed Świętami jest smutny" – razem możemy wypełnić to miejsce radością. Dowiedz się więcej i weź udział w akcji!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Pomóż dzieciom z Centrum Zdrowia Dziecka uśmiechnąć się w Święta
fot. Fotolia
Centrum Zdrowia Dziecka to szpital, w którym tysiące dzieci dostaje szansę na szczęśliwe, dorosłe życie. To miejsce pełne nadziei, która wypełnia korytarze. Jest jednak jeden oddział, w którym zawsze jest smutno, niezależnie od pory roku czy dnia, nawet w Święta – Oddział Dzienny Chemioterapii. Miejsce, w którym każdego tygodnia setka dzieci i nastolatków walczy o życie.

Na Facebooku pojawiła się świąteczna akcja, która może, chociaż na chwilę, wprowadzić do tego miejsca radość i dobrą energię. To nie jest kolejna zbiórka pieniędzy – w czasie Świąt najbardziej cieszą prezenty od serca.

Akcja polega na zbieraniu książek, kolorowanek, kosmetyków, lizaków, kredek, przyborów plastycznych i wszystkiego, co może przynieść dzieciom radość (poza pluszakami!). Przeczytajcie, na czym dokładnie polega akcja i nie wahajcie się ani chwili!
 

Pamiętajcie – każda rodzina ma swoją historię, swoje potwory, z którymi walczy każdego dnia. Potwory dzieci z CZD są często o wiele potężniejsze od tych, z którymi większość z nas zmaga się na co dzień. W szale przedświątecznych przygotowań nie zapomnijcie o tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia i odrobiny ciepła.

Powiedzcie o akcji rodzinie i znajomym, udostępniajcie post na Facebooku. Razem możemy wszystko!

Czytaj także: Chore dzieci to wojownicy! Ta kampania nami wstrząsnęła
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?