Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Ta blizna to powód do dumy!

| aktualizacja: 14.10.2016 | 6

Przeczytajcie, co ma do powiedzenia ta mama. To bardzo ważne słowa!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
blizna po cesarce
fot. Fotolia
Dość tych kłótni, dość tego licytowania się kto w jaki sposób urodził dziecko! Czy to w ogóle jest ważne?

Czasem warto tupnąć nogą i zatrzymać nic nie wnoszące dyskusje. W końcu dla każdej matki najważniejsze jest to, że jej długo wyczekiwane maleństwo jest już na świecie. 

Ta mama właśnie tak zrobiła! Posłuchajcie:

"Duma z cesarki! Wiele kobiet ma poczucie, że zawiodło jako kobiety, że ich ciała zawiodły i że tak naprawdę nie doświadczyły prawdziwego porodu, przez to, że miały cesarkę. Ale przecież cesarskie cięcie to też poród! 

To taka sama pomoc dziecku w wydostaniu się na zewnątrz, jak przy porodzie naturalnym. To początek życia dziecka poza ciałem matki. Blizna nie jest może najpiękniejsza, ale kobiety powinny być z niej dumne! Ta blizna to twoja historia, to historia narodzin twojego dziecka, dowód że jesteś mamą i z wielką radością przyjęłaś na świecie swoje dziecko. 

Ta blizna dowodzi skali twojej miłości, poświęcenia i pewnie zdecydowałabyś się na nią jeszcze milion razy, byle tylko urodzić zdrowe i radosne dziecko."

Pod takim postem podpisują się miliony kobiet. My także! Kobiety po cesarce nie powinny się absolutnie czuć gorsze od rodzących naturalnie. Będziemy powtarzać to tak często, aż wszystkie kobiety pozbędą się wątpliwości!

Zobacz:
Blizna po cesarce - znak miłości?
Miałam dwie cesarki - przestańcie mnie oceniać!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (6)
avatar

Ella
Ella | 2016-10-10 20:40 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Witam. Urodziłam dwoje dzieci poprzez cesarskie cięcie. Teraz mam 60 lat i ani przez moment nie zastanawiałam się, że mogę być gorsza od rodzacych siłami natury. Dla mnie ważne jest to, że mam zdrowe i dobre dzieci. Nie rozumiem po co ten cały ferment?

Odpowiedz

Karolcia
Karolcia | 2016-10-08 17:52 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja jestem juz po dwóch cc a w styczniu trzecie cc. Jestem tak stworzona, że nie mam szans na samodzielny poród. A to, że cc istnieje moge być matką. Wiele kobiet uważa, że cesarka to nie poród. A co to jest!? Pewnie! Fajnie jest urodzić naturalnie i po trzech dniach wyjsć do domu, ale moje dzieci Karol cesarz i Klaudia cesarzowa dzieki tej bardzo poważnej operacji są na świecie. Jest cieżko po tym wszystkim dojść fizycznie do siebie, ale my tez jesteśmy matkami prawdziwymi kobietami j jesteśmy spełnione w tym celu! Trzymajcie sie brzuchatki i powodzenia w porodach czy to naturalnych czy cc!

Odpowiedz

Oliwia
Oliwia | 2016-10-07 21:46 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jestem w ciąży

Odpowiedz

u
u | 2016-10-07 21:08 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Dlamnie nie ma zadnego znaczenia w jaki sposub sie rodzi dziecko ale dobrze ze robia cesarke bo szybko mozna wykluczyc niebezpieczenstwo jak dla matki jak i dla maluszka pierwsza mialam cc bo moj synek byl ulozony posladkowo a druga juz mialam planowana mimo ze bylam po pierwszej chociasz moja corcia byla ulozona prawidlowo

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Oliwia
Oliwia | u | 2016-10-07 21:46 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Spadaj od oliwi jak masz na imię

Odpowiedz

Ola
Ola | Oliwia | 2016-10-07 22:16 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Spadaj

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?