Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Tajemnica Filomeny - seans dla rodziców z dziećmi, 27.02, Kraków

| aktualizacja: 25.02.2014 | 0

Zapraszamy do przyjaznego rodzicom z dziećmi Kina pod Baranami na pokaz filmu Tajemnica Filomeny - już 27.02 w Krakowie.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
tajemnica filomeny, film, kino pod baranami
fot. materiały prasowe
Do kina zapraszamy rodziców wraz z pociechami. Gdy mama z tatą będą oglądać film, dzieci mogą bawić się na rozłożonych w sali kinowej kocach lub spokojnie spać. Seans odbywa się z myślą o komforcie najmłodszych – dźwięk jest przyciszony i nie zakłóci snu malucha, a światła na czas projekcji nie są całkowicie wygaszane.
 
Na cykl filmów Baranki w Pieluchach zaproszeni są rodzice nawet najmłodszych dzieci, przy wniesieniu wózka zawsze można liczyć na pomoc obsługi. 
 
27.02 pokaz filmu Tajemnica Filomeny z nominowaną do Oskara Judi Dench. Film zdobył nominacje również w 3 innych kategoriach. Jest to brytyjsko-amerykańsko-francuski dramat w reżyserii Stephena Frearsa. Opowiada historię tytułowej Filomeny, która jako młoda dziewczyna zaszła w ciążę  i została odesłana do klasztoru. Tam urodziła dziecko, które zakonnice oddały do adopcji. 50 lat później Filomena postanawia odnaleźć syna, pomaga jej w tym dziennikarz Martin Sixsmith.
 
Zapraszamy do Kina pod Baranami, na ulicę Rynek Główny 27 w Krakowie już 27 lutego.
 
Cena biletów: dla rodzica 12 zł, dziecko gratis
Z biletami można uzyskać zniżkę w kawiarniach: Rodzinka Cafe i Mamy Cafe w Krakowie.

Sprawdź więcej ofert kulturalnych w Twoim mieście
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?