Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Tak wyjątkowa sytuacja zdarza się raz na 67 milionów ciąż!

| 18.04.2016, aktualizacja: 18.04.2016 | 0

To miało być rutynowe badanie USG, a przyniosło wielką niespodziankę i szok dla przyszłych rodziców. Oni wciąż nie mogą uwierzyć w to, co ich czeka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Rodzice czworaczków
Taka ciąża zdarza się niezwykle rzadko. Masz na nią podobną szansę jak na trafienie szóstki w Lotto.
1 do 67 milionów – dokładnie tyle wynoszą szanse na naturalne poczęcie identycznych czworaczków, których spodziewa się właśnie ta para.

Bethany i Timowi Webb nawet nie przeszło przez myśl (podejmując decyzję o staraniach o dziecko), że zamiast jednego będzie czwórka i to za jednym razem.

Ciąża przebiegała prawidłowo i nic nie zapowiadało, że będzie aż tak wyjątkową. Szok i niedowierzanie pojawiło się podczas pierwszego badania USG. To właśnie wtedy lekarz powiedział przyszłym rodzicom, że spodziewają czwórki maluszków. Przyszły tata prawie zemdlał, a Bethani uznała słowa lekarza za żart. Zaskoczeni byli nie tylko rodzice, ale i lekarz. Czworaczki Bethani i Tima zostały poczęte naturalnie, a w ich rodzinach dotychczas nie występowały ciąże mnogie
 
 

Przyszli rodzice czworaczków mieszkają w Hythe w Kanadzie miejscowości, która ma zaledwie 800 mieszkańców! Bethani i Tim  otrzymali wsparcie i pomoc m.in. w postaci pieluszek, zbiórki pieniędzy przez GoFundMe, gdzie udało się zebrać już ponad 4 tysiące dolarów.
 

Bethani urodzi 4 córeczki. Do porodu pozostanie w szpitalu. Dziewczynki mają się dobrze, są ruchliwe. 

Trzymamy kciuki za mamę czworaczków i jej córeczki! 

Zobacz też: 6 dni po porodzie kobieta dowiedziała się, że lekarz się pomylił
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?