Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Taka historia zdarza się 1 na 48 milionów! Robi wrażenie...

| aktualizacja: 19.08.2016 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
dziecko urodziło się tego dnia co rodzice
fot. Facebook dr Brad Robinson
To się nazywa – cudowny zbieg okoliczności! 16 sierpnia dla tej rodziny będzie już zawsze wielkim świętem...
Gdy małżeństwo decyduje się na dziecko, nie jest w stanie przewiedzieć, kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Może liczyć, że dziecko przyjdzie na świat w ich wymarzonym miesiącu, ale na pewno ciężko zaplanować dokładną datę jego narodzin. Czasem jednak los jest przewrotny i potrafi zrobić niezwykłą niespodziankę. 

Caitlin i Tom są małżeństwem od kilku lat. Gdy się poznali byli ogromnie zdziwieni, bo okazało się, że oboje urodzili się tego samego dnia i roku, w odstępie 50 minut, w różnych częściach Australii. Gdy Caitlin zaszła w ciążę i lekarz wyliczył, że poród powinien odbyć się w sierpniu, wszyscy żartowali, że córeczka urodzi się także 16 sierpnia. Przyszłej mamie wydawało się to jednak niemożliwe, gdyż poród przewidywany był ok. 7 dni później. 

Niespodziewanie dokładnie 16 sierpnia kobieta zaczęła rodzić. Mała Lucy postanowiła pojawić się na świecie chwilę wcześniej, a tym samym obchodzić dzień swoich urodzin wspólnie z rodzicami. Taki przypadek jak ten, zdarza się raz na 48 milionów. Jest absolutnie wyjątkowy! 

Gratulujemy szczęśliwej rodzinie i już zazdrościmy wspólnych imprez urodzinowych. Sto lat!
A Twoje dziecko ma datę urodzin zbliżoną do Twojej? Ten sam miesiąc, dzień? źródło: popsugar
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

miki
miki | 2017-01-16 08:44 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

My z mężem urodzilismy się tego samego dnia, miesiąca i roku w tym samym szpitalu i na tej samej sali :) a nasz synek urodził sie 3 dni po naszysh urodzinach

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?